Rhenen Dorpshuis Isabelle Muchall Langbroek gemeente Gemeente Rhenen t.a.v. burgemeester J.A. van der Pas Aan Isabelle Muchali LANGBROEK contactpersoon: Thea Pleisier datum: 27 mei 2021 onderwerp: brief van 16 mei 2021 Langbroek 16-5-2021 Beste Isabelle, Betreft: Dorpshuis Rhenen slopen Hartelijk dank voor je brief over het dorpshuis. In februari van dit jaar hebben we de inwoners van Eist gevraagd wat zij vonden wat er met het oude dorpshuis moet gebeuren. Hieronder zie je waar inwoners voor gekozen hebben: Geachte burgemeester Van der Pas, oud* Dorpshuis In d« nteuwbou Ik heb gehoord dat de gemeente Rhenen het dorpshuis wilt slopen, ik ben er tegen omdat het een heel mooi gebouw is en die moeten we in stand houden voor de geschiedenis. En waarom de geschiedenis? Omdat het gebouw is gebouwd in 1916, en de eerste steen is gelegd door Jhr. G.J.A. Schimmelpenninck toen de toenmalige burgemeester van Rhenen. Maar als u nu denkt van ja maar wat moeten we dan met het gebouw, nou maak er appartementen van, en als je dan binnenkomt datje echt een dorps gevoel krijgt en dat het gezellig en knus is, want anders moeten er nog meer huizen bij komen en dan gaan de weilanden ook vol staan met huizen en dan heb je nauwelijks natuur meer. (En dan verdien je er ook nog eens aan). oude Dorpshuis 1#% Behoud 1 oMedig slopen van het oude Dorpshuls en het gebied opnieuw ontwikkeie Bij de plannen die gemaakt worden proberen we rekening te houden met wat de inwoners er rNjin vinden. Na de zomervakantie beslist de gemeenteraad van Rhenen wat er met het ,rpshuis gaat gebeuren. Rhenen Met vriendelijke groet, van der Pas meester gemeente Rhenen Isabelle Muchall (11 jaar)

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2021 | | pagina 48