KlemeirtrÊl sir 1 Bi Open Monumentendag l open k Nu is het moment™ Van der Werf Van der Werf Accountancy - Maassluis MONUMENTENDAG accountancy Met een compleet dienstenpakket voor ondernemers in het mkb. Specialiteiten: Administratie - Loonadministratie - Jaarrekening Belastingaangiften - Fiscaal advies Samen bouwen aan uw onderneming en een toekomst zoals u die ziet. Kortom een betrokken accountant Plan uw bezoek BankGiro Loterij RENTMEESTERS ...om te bepalen of u voor subsidie in aanmerking komt. Wij zoeken dat kosteloos voor u uit. Heeft u een monument dat deels leegstaat? Waardoor het onderhoud moeilijk op te brengen is? Dan kunnen wij u helpen met een goede visie op herbestemming. En we hebben goed nieuws! Het rijk biedt subsidie om bijvoorbeeld een haalbaarheids onderzoek uit te laten voeren. Onze specialisten helpen u graag bij de aanvraag. Wij zijn Klement Rentmeesters. Wij adviseren over beheer, onderhoud en herbestemming van monumentale panden en landgoederen, optimaliseren exploitaties, verzorgen de aan- en verkoop en zijn creatief. Onze liefde voor monumenten en landgoederen zit diep. We wonen, werken en léven in monumenten. Het is onze lotsbestemming om dit moois te vitaliseren en te behouden voor de toekomst. Klement Rentmeesters. Voor de toekomst van uw monument. Bel ons: (043) 32 33 511 of ga naar www.klement2.com/ herbestemming Makelaardij Beheer en exploitatie Herbestemming Subsidies Grondzaken Van der Werf Accountancy t Drijver 135 3144 GD Maassluis 010-5901239 Op 12 en 13 september is het weer Open Monumentendag. Vele monumenten zijn normaal gesproken het tweede weekend van september voor iedereen gratis toegankelijk. De editie van 2020 gaat, gezien de maat regelen rondom het coronavirus door, maar anders dan we gewend zijn. De verschillende comités hebben creatieve oplossingen bedacht om iedereen - op gepaste afstand van elkaar - te laten genieten. Enkele monu menten zijn fysiek te bezoeken, maar die vereisen een reservering. Ook zijn er diverse wandel- en fietsroutes uitgezet. In sommige steden is gekozen voor een volledig digitale editie van Open Monumentendag of een combinatie van eerder genoemde opties. Het advies van stichting Open Monumen tendag is: plan uw bezoek goed, ga niet zo maar op pad. Ga ook vooral op digitale speurtocht naar monumenten. Kijk vooraf of een reservering nodig is. Op www.openmonumentendag.nl zijn alle monumenten en activiteiten te vinden. Daar treft u ook actuele informatie

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2020 | | pagina 2