Cursus erfgoedvrijwilligers en de Omgevingswet Verenigingsnieuws Algemene Vergadering van Leden De vanwege de maatregelen rond Covid-19 uitgestelde Algemene Vergadering van Leden zal plaats vinden op vrijdag 30 oktober 2020. De locatie blijft Tilburg. We wer ken aan een passend programma waarbij we de dan geldende (afstands)maatregelen zullen volgen. indien u de AVL wenst bij te wonen, is opgave verplicht. U kunt hier voor een mail sturen aan kampen@heemschut.nl onder vermelding van AVL 2020. U krijgt voor de AVL dan ook de agenda en stukken toegestuurd. Op vrijdag 18 september en op vrijdag 2 oktober organiseren de Archeologische Werk gemeenschap Nederland (AWN) en Heemschut een cursus over de nieuwe Omgevinsgwet. De cursus is bedoeld voor (erfgoed)vrijwilligers van bij Heemschut aangesloten organisaties die willen opkomen voor het belang van cultuur historie en archeologisch erfgoed in de eigen leefomgeving. Tijdens de eendaagse cursus proberen we op interactieve wijze met elkaar bewust te worden van de mogelijkheden die er zijn om als erfgoedvrijwilliger op een effec tieve manier op te komen voor het belang van erfgoed onder de nieuwe Omgevingswet. Medewerking aan de cursus wordt ver leend door Landschap Erfgoed Utrecht en de Wageningen Universiteit. De cursus wordt mogelijk gemaakt dankzij een finan ciële bijdrage van het Fonds voor Cultuur participatie. De locatie is Breukelen en de dagen duren van 10.30-16.00 uur. Er is een maximum van 21 deelnemers. Aanmelden kan via secretaris@awn-archeologie.nl onder vermelding van: cursus erfgoedvrijwil- ligers en Omgevingswet, voorkeur datum en uw adresgegevens. 22 HEEMSCHUT september 2020 NIEUWE LEDEN 2e KWARTAAL 2020 Heemschut heet de volgende nieuwe leden van harte welkom: De heer A.W. Coster, Abcoude Mevrouw D. Ghijsels-Kerkhoff, Abcoude De heer W. Vermeulen, Bergen op Zoom Stichting Behoud Franse Klooster, Sittard Mevrouw A. Copijn, Groenekan Mevrouw C.M. van der Meulen, Almere De heer J.L. van der Lans, Hummelo De heer W. van Klaveren, Loon op Zand De heer M.J. Rutten, Amsterdam De heer R. Dirven - Vincent van Gogh Huis, Zundert De heer R. Geel, Bussum De heer F. van den Eijnden - Van Gogh Sites Foundation, Oisterwijk De heer A. van der Kolk, Nieuwleusen Mevrouw R.R. van Meetelen, Bergen op Zoom Mevrouw J. Splinter, Haarlem De heer A. van Bronkhorst, Nijmegen Stichting Middengebied, Aarle-Rixtel Mevrouw M. Kivinen, Groningen De heer J. van der Sommen, Tilburg De heer B. Anepool, Hoorn De heer J.C.W. Vree, Weesp De heer R. Schaareman, Arnhem Mevrouw M. Houtzager, Amsterdam Mevrouw L. de Haan, Sellingen De heer T. Dinklo, Driebergen-Rijsenburg De heer W. Meulenkamp, Utrecht Mevrouw A.J. Wesselink, Hengelo Mevrouw J. Ringma, Amsterdam Mevrouw C. van Andel, Amsterdam De heer M. Hubers, Amsterdam Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een leuk cadeau idee? Word dan lid of maak iemand uit uw vrien denkring lid. Als dank krijgt u het boekje Korenmeterhuis 400 jaar, van Amster dams gildehuis tot zetel van Heemschut (winkelwaarde 10,-) cadeau. Ga naar www.Heemschut.nl/doe-mee en meldt u aan.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2020 | | pagina 22