Verenigingsnieuws ^^7 Excursies Nagele Hamburg, Hanzestad Algemene Vergadering van Leden Het bestuur van Heemschut heeft eind april besloten om de Algemene Vergadering van Leden, die aan gekondigd staat voor 12 juni aan staande, in verband met de maat regelen rond het coronavirus te verplaatsen naar vrijdag 30 oktober. VOORLOPIGE AGENDA Zaterdag 4 september Symposium Flevoland Zaterdag 19 of 26 september Excursie Zuid-Holland Zaterdag 26 september Excursie Limburg Dinsdag 6 t/m donderdag 8 oktober Vakbeurs Monument, Den Bosch Vrijdag 30 oktober Algemene Vergadering van Leden In verband met de ontwikkelingen rond het coronavirus raden wij aan de website te raadplegen voor nadere informatie. Aanmelden via: www.heemschut.nl of 020-6225292 (ma/di/do) onder vermelding van naam, emailadres en uw mobiele nummer. Een aantal commissies heeft vanwege de maatregelen rond het coronavirus besloten de excursies niet door te laten gaan. Deze worden mogelijk aangeboden op of rond dezelfde datum in 2021. Jos Schatorjé, oud- directeur van het Limburgs Museum en schrijver van veel publicaties, zal als gids optreden tijdens de excursie naar de Peel. Heemschut Flevoland houdt haar jaarlijkse symposium. Dit jaar vindt het plaats op vrijdag 4 september in Museum Nagele. Het onderwerp is het dorp Nagele. Het ochtendgedeelte bestaat uit lezingen. Na de lunch gaan we onder begeleiding van gidsen van het museum op excursie in Nagele. Natuurlijk is er tijd om het museum te bekijken. Dit jaar wordt ook de Willem Baarsen prijs uitgereikt en dat combineren we met een gezellige afsluiting. Meer informatie volgt. Wilt u via e-mail op de hoogte gehouden worden, meldt dit bij de secretaris van Heemschut Flevoland, Ben te Raa, via heemschut@flevoland.nl In overleg met ADW-Reizen en Hotel Euro- paischer Hof is overeengekomen de reis naar Hamburg, die wordt georganiseerd door Ton Gijsbers, te verschuiven naar de maand oktober. De nieuwe data voor onze gevarieerde acht daagse excursie naar de Hanzestad aan de Elbe zijn van zaterdag 10 tot en met 17 oktober. De reis blijft aangeboden tegen de in het inschrijfformulier genoemde voor waarden, met als uitzondering het tijdstip van de annulering. Deze datum is 6 augus tus 2020 geworden. Mochten er van uw kant nog vragen zijn over de Hamburgreis 2020, dan kunt u overdag tussen 11.00 en 12.00 uur, of in de avonduren tussen 19.00 en 20.00 uur bellen met Ton Gijsbers op 024-6841914. NIEUWE LEDEN 1ste KWARTAAL 2020 Heemschut heet de volgende nieuwe leden van harte welkom: Villanova Architecten, de heer A. Laane, Rotterdam De heer E.A.N. Kon, Amsterdam De heer E. Kok, Zaandam Mevrouw E. Velthuijsen, Spaarndam De heer A. Bardoel, Leersum Mevrouw S. Berks, Reeuwijk De heer A. Bult, Molkwerum De heer R. Ariens, Heenvliet De heer H. Dircks, Echt Mevrouw M.C. Smeets-Lenshoek, Wassenaar Mevrouw M.J.H. Rijs, Almere De heer R.L. Wichers, Groningen De heer J. Buijs, Amsterdam Mevrouw M. van de Hel, Groningen Vrienden van de Watergraafsmeer, Amsterdam De heer R. Schothuis, Soestdijk Mevrouw D. van Liempt, Harderwijk De heer H. Bloemers en mw. I. van Lenteren, Edam De heer H.P. Nauta, Eelde De heer G.W. Liefting, Bergen Mevrouw S. Bierens, Abcoude Westfries Genootschap, Hoorn De heer T. van Hoof, Lexmond De heer A. Thomsen, Bergen De heer A. J. Lubach-Koers, Beerta De heer M. Mol, Mechelen De heer P. Rademaker, Soest De heer H. Werk, IJmuiden De heer T. van Laar, Amsterdam De heer P. Schoenmakers, Zoetermeer De heer B. Verwoerd, Ede Historische Vereniging Avereest - Dedemsvaart De heer P. Taminiau, Tilburg Mevrouw E. Patijn, Bussum De heer M. Hilarius, Hengelo Mevrouw A.C.J. Overwater, Zonnemaire Mevrouw E. Koolhaas-Grosfeld, Rotterdam De heer M. Evers, Bussum Mevrouw S. Broekema, Den Haag Mevrouw E.J. Dekker-Italiaander, Zoetermeer Vrienden van de Van Vollenhovenlaan, Aerdenhout Historische Vereniging Westelijk Voorne, Oost- voorne De heer R. van Luttervelt, Nuenen Mevrouw C.F. Feith-Hooijer, Eesveen Mevrouw A. Kohl, Den Haag Gemeente Zwolle, afdeling Erfgoed, Zwolle Mevrouw L. Boon, Nieuwegein De heer A. Beijk, Sassenheim De heer P. Klapwijk, Diever Mevrouw I. Verkuijlen, Uden Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een leuk cadeau idee? Word dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Ga naar www.Heem- schut.nl/doe-mee en meldt u aan. 44 juni 2020

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2020 | | pagina 44