Verenigingsnieuws Algemene Vergadering van Leden De heer J.C.M. Cox, Oudkarspel De jaarlijkse Algemene Vergadering van Leden van erfgoedvereniging Bond Heemschut zal plaats vinden op vrijdag 12 juni aanstaande in Tilburg. Alle leden worden van harte uitgeno digd deze vergadering bij te wonen. Aansluitend is er een programma in Tilburg waarbij onder andere de her bestemde LocHal bezocht wordt, uitge roepen tot World Building of the Year. Op de agenda van de vergadering staan onder andere de vaststelling van de jaarrekening 2019, de presen tatie van het jaarverslag 2019 en de vaststelling van het nieuwe beleids plan. Op de website vindt u het con cept-verslag van de vergadering van 17 januari 2020. Via onze website en de digitale Nieuwsbrief houden wij u op de hoogte van de mede delingen over de AVL. U kunt zich aanmelden voor de vergadering via kampen@heemschut.nl, waarna wij u tijdig de agenda en bijbehorende stukken zullen doen toekomen. Vacature Heemschut Gelderland NIEUWE LEDEN 4e KWARTAAL 2019 Heemschut heet de volgende nieuwe leden van harte welkom: De heer J.P.P. Verhoef, Bodegraven Mevrouw C. Verhelst-Tweehuysen, Gorssel De heer M.R. Hofs, Almere Mevrouw J. Smid, Eenrum De heer D. Uijtenbogaart, Duivendrecht Mevouw B.J. Verlaan, Nijkerk De heer A. Wieringa, Molenbouwadvies, Winsum De heer W. Pfeiffer, Weesp Mevrouw H.I. Maas, Amsterdam De heer F. Venema, Workum Mevrouw A. Schrama, Den Burg De heer Y.A. Dolstra, Amsterdam De heer J.L.M. van der Voet, Rhenen De heer J.W.F. Ris, Amsterdam Mevrouw R. Mechelse, Nieuw-Vennep De heer E.J. de Jong, Almere Heemkundekring De Lange Vonder, Beek en Donk De heer B. Stikfort, Veendam De heer A. den Heijer, Rotterdam De heer G.H. Veltkamp, Brummen Mevrouw F. Bijl de Vroe, Vereniging Rembrandt, Den Haag De heer J. van Nijen, Deventer De heer D. Minnegal, Enschede De heer H.C. de Gruil, Hengelo De heer D. Micke, Den Haag De heer D. Reitsma, Julianadorp De heer C. Peetoom, Heiloo De heer A. Roose, Bloemendaal De heer H. Doornbos, Tolbert De heer F. van Elk, Amsterdam De heer B. Wijnacker, Zeewolde De heer B.F.W. Vroom, Heemstede De heer H. Kranenburg, Doesburg Mevrouw A. ten Houten, Bergen NH Mevrouw D. van Diepen, Almere Mevrouw C.A.M. Abercrombie-Schoorl, Purmerend De heer G. van Dijk, Rotterdam Stichting Historisch Museum Kolhoorn - De Turfschuur, Kolhorn De heer K. Kwadijk, Alkmaar Mevrouw S. Kappelhof-Schenkel, Ossendrecht De heer R. de Haer, Zwolle Mevrouw M. Koudstaal, Zutphen De heer B. Lever, Bennekom De heer A.T. Molenaar, Rotterdam Mevrouw G. van Hecke, Beek Mevrouw A. Vogel-Boersma, Nootdorp Mevrouw T. Snippe, Peize Mevrouw A.H. Verhulp, Amsterdam Stichting Mobiele Collectie Nederland, Nieuw-Vennep Mevrouw K. Kruisheer, Lelystad Mevrouw J. Lochmans, Gorssel De heer D.C. Kuys, Leiden Mevrouw I. Nijwening-Bos, Smilde De heer J. Janse, Amsterdam Stichting Adapt, herbestemming Alkmaars erfgoed, Alkmaar De heer J. Spoolder, Utrecht De heer M. Dehoux, Aalst, Belgie Mevrouw S. Beniers, Leiden De heer J.H. Vrieling, Den Helder Mevrouw F. van der Pol, Marknesse De heer J. Reijman, Amsterdam Helderse Historische Vereniging, Den Helder De heer M.W. Sannen, Venlo Mevrouw W. Schopman, Diepenveen De heer R. van Hooff, Amsterdam De heer R. Nijhof, Arnhem De heer H.S. Duivenvoorde, Ugchelen Mevrouw P. Stigter, Bloemendaal De heer K.B. Huizenga, Groningen Ars Donandi, Amsterdam De heer W. van Elburg, Amsterdam Mevrouw L. van Boldrik-van de Mortel, Beek Indien u zich nog niet heeft aange meld voor onze digitale nieuwsbrief volstaat het sturen van een email naar bovenstaand adres of een tele foontje naar (020) 622 52 92 op maandag, dinsdagochtend of don derdag. Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een leuk cadeau idee? Word dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Ga naar www.Heemschut. nl/doe-mee en meldt u aan. Heemschut Gelderland is op zoek naar vrijwilligers die zich willen inzetten voor behoud en bescherming van monumen ten en de ruimtelijke kwaliteit in Gelder land, omgeving Noord-Veluwe, Apeldoorn en Hattem. Naast het behouden en beschermen van cultureel erfgoed be heert de commissie een nieuwsbrief, organiseert evenementen en rondleidin gen en komt elke zes weken bij elkaar. Heeft u interesse in deze vacature of vra gen, neem dan contact op met John van Duren via email heemschutgelderland@ gmail.com maart 2020 HEEMSCHUT 31

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2020 | | pagina 31