Burgemeester van Uden is bestuurlijke duizendpoot Henk Hellegers is op de Algemene Vergadering van Leden in juni door de leden van Heemschut gekozen tot voorzitter. Hij volgt daarmee Jan van Gils op. Hoogtijd om met de nieuwe voorzitter verder kennis te maken. Christian Pfeiffer Burgemeester Henk Hellegers nieuwe voorzitter Heemschut We treffen Henk vlak voor de eerste verga dering van het nieuwe bestuur in Amers foort. Als voorzitter van de vereniging leidt Henk Hellegers namelijk ook het nieuwe bestuur dat bestaat uit Henk Dirkx (secre taris), Pieter van Schravendijk en Evert de Iongh. Binnenkort volgt nog de voordracht van de nieuwe penningmeester, Ben van der Maat. Dan is het Heemschutbestuur op volle sterkte. 'Het is goed om te merken dat er vanuit alle delen van Nederland bestuurs leden zijn. Heemschut werkt natuurlijk lan delijk en de regionale binding is voor de vereniging belangrijk', zo constateert Henk. Henk Hellegers, 64 jaar, is sinds 2009 bur gemeester van Uden en heeft daarnaast veel maatschappelijke functies. Zo is hij onder andere sinds tien jaar de voorzitter van Brabants Heem en heeft hij verschil lende (advies)functies voor de brandweer en politie. Besturen zit hem in het bloed, zo kunnen we rustig constateren. 'Ik heb communicatiewetenschappen en politicolo gie gestudeerd aan wat we nu de Radboud Het nieuwe bestuur op de eerste vergadering. Van links naar rechts Evert de Iongh, Peter DoolaardHenk Dirkx, Henk Hellegers en Pieter van Schravendijk. 32 UT december 2019

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2019 | | pagina 32