Christian Pfeiffer multitalent Verenigingsnieuws Erespeld voor Gert Vos Monumenten Nieuwe tarieven lidmaatschap 2020 boek NIEUWE LEDEN 2e KWARTAAL 2018 Heemschut heet de volgende nieuwe leden van harte welkom: Mevrouw A. Dirkx, Middelburg Mevrouw M.A. Wijnands, Laren De heer Th. C. van Schagen, Haarlem De heer J.G.J. Schouten, Den Dungen De heer A.H.J. Wilschut, Amstelveen De heer P.E.A.H. Bijvoet, Leiden De heer M.T. Boekema, Enkhuizen De heer C. van Rooijen, Rotterdam De heer J. Commandeur, Amsterdam De heer L. van der Maas, Huizen De heer G. Pletzers, Deventer De heer B. Huntink, Drempt Mevrouw C.H.M. de Wit, Den Haag Mevrouw A. Bos, Schagen Mevrouw J. Kok, Hattem Huize De Worp, Deventer Mevrouw H. Kuiper, Amsterdam Mevrouw J. Duinmeijer-Klaver, Beverwijk De heer H. N. Tensen, Enkhuizen De heer C. Miedema, Enkhuizen Mevrouw F. van Rhijn, Nieuwerkerk a/d IJjssel Mevrouw M. Koper, Zandvoort De heer P. Olij, Amsterdam De heer M.G. Bent, Nieuwegein De heer H. Hospers, Amsterdam De heer H. Jeurink, Emmen De heer H. Hollema, Assen Historisch Genootschap Oud Soetermeer, Zoetermeer De heer T. Bovenkerk, Blaricum De heer N.J.A. Straatman, Groningen De heer K. Meisner, Groningen Mevrouw N. Wiersma, Groningen De heer A. Schaap, Groningen De heer W. Pera, Heelsum Mevrouw J. Oliehoek, Amsterdam De heer A. van Wissen, Landsmeer De heer G.J. Breedveld, Amstelveen Mevrouw N. Poppelen, Amsterdam De heer T. Brouwer, Amsterdam De heer J. van Vulpen, Utrecht De heer H. van Bentum, Bussum Mevrouw A. van Dijk, Amsterdam De heer H. Rozendaal, Wapserveen De heer P.C. van den Boom, Zutphen De heer W.H. de Jonge, Rotterdam De heer F. van der Mije, Baak De heer M. de Vries, Leiden De heer J. Clement, Deventer De heer J. Thenu, Deventer De heer P. Obma, Arnhem De heer H. Feitsma, Oldeberkoop De heer G.K. Last, Almelo Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een leuk cadeau idee? Word dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Ga naar www.Heemschut.nl/doe-mee Monumentencongres 2019 in Deventer uit geroepen tot het Monumententalent 2019. De prijs is in het leven geroepen door het Ministerie van OC&W voor jonge talenten in de wereld van het erfgoed. Christian was een van de drie kandidaten, gekozen uit dertig kandidaten, die op de shortlist stond. De jury was overtuigd van zijn multi getalenteerdheid, als vakbekwaam onder steuner van vrijwilligers, ambachtsman, vrijwillig molenaar, ondernemende jenever stoker in een herbestemde kerk en raads lid in Weesp. De prijs, beschikbaar gesteld door het Mondriaanfonds, bestaat uit een opleidingstraject van maar liefst 7000 euro. Heemschut is met recht trots op Christian en feliciteert hem met de prijs namens medewerkers en bestuur! Deze zomer is aan Gert Vos door het bestuur van Heemschut de Erespeld van onze ver eniging toegekend. De voorzitter van Heem schut Zuid-Holland, Chris van Oordt, reikte deze uit tijdens een vergadering van de com missie. Gert Vos was jarenlang zeer betrok ken bij de implementatie van nieuwe wet- en regelgeving op het gebied van cultureel erf goed. Hij gaf ook les in de kennisontmoe tingen en aan de groep van technisch advi seurs van Heemschut. Daarnaast beschikte hij over een breed netwerk in diverse lagen van bestuur en uitvoering. Hij was een boeg- Bij dit nummer van Heemschut ontvangt u een brief met het verzoek om uw bijdrage als lid van de vereniging voor 2020 te voldoen. De Algemene Vergadering van Leden heeft op 28 juni besloten een aantal tarieven aan te passen. Meer dan vijf jaar was de minimumbijdrage ongewijzigd, verhoogde tarieven onder meer voor portokosten maken dat een kleine bijstelling noodzakelijk is. De minimum bijdrage voor individuele leden gaat van 35,- naar 37,50. Het partnerlidmaatschap (2 personen op één woonadres) gaat van 45,- naar 47,50. Het jeugdlidmaatschap voor jongeren tot 25 jaar blijft ongewijzigd 15,-. Het lidmaatschap voor verenigingen en stichtingen wordt, om meer verbindingen te kunnen aangaan met lokale orga nisaties, verlaagd naar 37,50. Het lidmaatschap voor bedrijven daarentegen wordt verhoogd van 70,- naar 100,-. Wij vertrouwen op uw blijvende steun in 2020 en volgende jaren! Bestuur en directie erfgoedvereniging Bond Heemschut. december 2019 HEEMSCHUT 31 Susan Lammers, directeur van de RCE, rijkt de prijs uit. Beleidsmedewerker van Heemschut Chris tian Pfeiffer (31) is tijdens het Nationaal beeld voor Heemschut Zuid-Holland. Zijn grote kennis op het gebied van de ruimte lijke ordening kwam voor Heemschut tot aan de Raad van State van pas.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2019 | | pagina 31