Verenigingsnieuws Heemschut heeft een nieuw bestuur Ton Gijsbers erelid De prijswinnaars van twee toegangskaartjes voor Madurodam De heer P. van Pinxteren, Alkmaar. De heer Melis, Boxmeer. NIEUWE LEDEN 2e KWARTAAL 2019 Heemschut heet de volgende nieuwe leden van harte welkom: De heer van der Schee, Kampen De heer K. Krijnen, Heemstede De heer A. Hof, Bussum De heer B. Vermeulen, Leiden De heer R. Brandhoff, Groningen Mevrouw M. van Capellen, Krimpen aan de Lek De heer S. Moonen, Klimmen De heer L.J. Vogelaar, 's-Gravenhage De heer W. Heuvelman, Gouderak De heer N. van Bruggen-Slob, Gorinchem De heer P. Struycken, Gorinchem De heer B. Gremmer, Vorden De heer PJ.H. Mertens, Ingber De heer C. Blotkamp, Utrecht Mevrouw E. Jansen, Roermond De heer W. Conradi, Amsterdam Mevrouw D.A. Cleton, Rotterdam Mevrouw T. Vermeer, Blaricum Mevrouw A. Booijink, Hengelo Mevrouw C.T. van Splunter-Noordhof, Middenmeer De heer H.L. Ewalds, Ter Aar De heer K. van der Vlugt, Middelburg Mevrouw M. de Graaf-Back, Hoorn Mevrouw A. Roskam, Purmerend De heer H. Grooten, Simpelveld Mevrouw T. van Vugt, Oosterhout Tom Feringa Taxpartners Fiscalisten, Loosdrecht De heer K. Andriesse, Vries De heer V. Munster, Lettele De heer F. Wyers, Bussum Vijf dorpen in 't Groen, Doorwerth Mevrouw C. Steman, Leusden De heer F.A. Kodde, Arnhem Mevrouw O. de Graaff, Enkhuizen De heer J. Ph. Makkink, Apeldoorn Mevrouw T. van den Eijnden, Ommel De heer H. Hellegers, Uden Mevrouw A.W. Blum, Muiden De heer A. de Booij, Kolhorn De heer E. Luermans, Amsterdam De heer D. Groen, Sint Pancras De heer B. van Aller, Wageningen De heer J. Schut, Kampen De heer D. Dekkers, Eindhoven De heer E. Eijkhout, Thesinge Mevrouw I. Strouken, Oirschot De heer R.E.G.A. Lanswyer, Eys De heer M. de Vletter, Nijmegen Mevrouw A.Y. Broekhuizen, Zuurdijk Mevrouw W.M.L. Geheniau, Nieuw-Vennep De heer B. van der Maat, Groningen Mevrouw A. van Meeteren, Amersfoort Erfgoed Logies Heritage Lodgings, Amsterdam De heer M. Thissen, Baarn Mevrouw M. Dongen, Zwijndrecht Mevrouw A. Singer, Enkhuizen De heer Z. Monnink, Enschede De heer B. van Setten, Tiel Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een leuk cadeau idee? Word Tijdens de Algemene Vergadering van Leden op 28 juni werden door de leden achtereenvolgens unaniem gekozen: De heer Henk Hellegers, voorzitter Henk Hellegers is burgemeester van Uden en voorzitter van Brabants Heem. De heer Henk Dirkx, secretaris Henk Dirkx is architect, lid van Heemschut Noord-Holland, voorzitter van de Werkgroep Post '65 en was lid in het vorige bestuur. De heer Evert de Iongh, lid Evert de Iongh is lid van Heemschut Zee land, restauratiearchitect en heeft veel bestuurlijke ervaring binnen Heemschut. De heer Pieter van Schravendijk, lid Pieter van Schravendijk is lid van Heem schut Friesland, bouwkundig en juridisch opgeleid, heeft ervaring in advocatuur en is bestuurlijk actief in de Stichting Alde Fryske Tsjerken. De heer Peter Doolaard neemt het pen ningmeesterschap tijdelijk waar, omdat niet binnen de gestelde termijn een nieuwe penningmeester kon worden voorgedragen. Tijdens een extra AVL, die dit najaar dan wel begin 2020 zal worden gehouden, zal de heer Ben van der Maat worden voor gesteld als de nieuwe penningmeester. De heren Van Gils, Bosch, Nijhof en van der Spek hebben afscheid genomen als bestuurslid. De aanwezige leden, directie en Raad van Toezicht dankten hen voor hun inzet en betrokkenheid voor en bij Vereniging Bond Heemschut. Mevrouw Hetty Laverman-Berbée, mevrouw Joke Reichardt en de heer Kees de Bouter werden in dezelfde vergadering benoemd als lid van de Rekencommissie. In de Raad van Toezicht werd de heer Ruud Kuipers benoemd namens de Werkgroep Monumentale Kunst, de heer Peter Schat namens Heemschut Noord Holland, de heer Paul Meijer namens Heemschut Amsterdam, de heer Arie van der Spek namens Heemschut Overijssel en de heer Peter Nijhof namens Heem schut Flevoland. De uitreiking van het erelidmaatschap door voorzitter Jan van Gils. Vanwege zijn niet aflatende inzet voor erfgoed en de vereniging Heemschut sinds de jaren '70, heeft het bestuur besloten om de heer Ton Gijsbers voor te dragen voor het erelid maatschap van de vereniging. Deze voor dracht is tijdens de Algemene Vergadering van Leden op 28 juni jl. bekrachtigd. In een volgend nummer komen we hier in een inter view met Ton Gijsbers uitgebreid op terug. De heer P.F. de Vries-Robbé, Nijmegen. De heer M.H. de Man, Nieuw-Amsterdam. De heer W.K. van Duren, Oegstgeest. Mevrouw A. Hoekstra, Amsterdam. Mevrouw P. Leys, Delft. De heer E. Locht, Zwolle. De heer W. Jezeer, Ede. Familie Otter, Scharnegoutum. Alle winnaars van harte gefeliciteerd! september 2019 HEEMSCHUT 31 dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monu- mentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Ga naar www.Heemschut.nl/ doe-mee en meldt u aan.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2019 | | pagina 31