Erespeld voor Huub Oome Heemschut Academie online Verenigingsnieuws NIEUWE LEDEN 1ste KWARTAAL 2019 Algemene Vergadering van Leden Op 28 juni aanstaande zal de Alge mene Vergadering van Leden worden gehouden in Harderwijk. Alle leden worden van harte uitgenodigd de ver gadering bij te wonen. Programma 10:00 - 10:30 uur Inloop 10.30 - 13:00 uur Vergadering 13:00 - 14:00 uur Lunch 14:00 - 16:00 uur Stadswandeling 16:00 - 16:30 uur Afsluitend drankje U kunt zich aanmelden voor deze ver gadering bij Angelique van Kampen, kampen@heemschut.nl, waarna wij u tijdig de agenda en bijbehorende stukken zullen doen toekomen. Heemschut heet de volgende nieuwe leden van harte welkom: De heer D.E. Schreuder, Naarden De heer S.J.A.M. Bekker, Oosterhout De heer E. de Jong, Tilburg De heer R.B.H.Th. van Broeckhuysen, Well Mevrouw A. Heering, Zeist De heer J. Louter, Schagen Museumboerderij West-Frisia, Hoogwoud De heer G. Tegelaar, Fijnaart De heer A. Verheul, Weesp De heer E. Wijsman, Amsterdam Mevrouw M. Gemser, IJmuiden Stichting Monument Sonnehoeck, Kwintsheul De heer C.P.M. Hermus, Dronten De heer M. Kuijpers, Helmond De heer F. Schouten/Mevrouw D. van Aacken, Valthe De heer M. Visser, Groningen De heer O.J. Berbee, Hulst Mevrouw S.R. Treur, Amsterdam Mevrouw L. Haafkens, Nijensleek De heer A. van Asseldonk, Griendtsveen De heer Dr. H.M. Laane, Muiden De heer H. Solkesz, Den Helder Mevrouw W. Kelderman, Amsterdam De heer F. Kreier, Amsterdam Mevrouw D.E. Tempelman, Den Haag Bewonersvereniging Surinameplein, Amsterdam Mevrouw E. Boltjes, Aldtsjerk De heer S. van Tuyll, Haarlem Mevrouw A. Hoekstra, Elahuizen Mevrouw R. Blom-Louwers, Naarden Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een leuk cadeau idee? Word dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Ga naar www.Heemschut.nl/doe-mee en meldt u aan. Binnen de Heemschut Academie worden opleidingen en activiteiten voor onze erf goedbeschermers gebundeld. Zo is er op vrijdag 14 juni aanstaande een kennis bijeenkomst in Zwolle. De najaarsbijeen komsten vinden plaats op vrijdag 27 sep tember en vrijdag 29 november, in principe van 13.00-17.00 uur. De meest actuele informatie over deze activiteiten en door andere erfgoedpartners georganiseerde op leidingen, cursussen en bijeenkomsten vindt u op www.heemschut.nl HEEMSCHUT onder academie. ACADEMIE Op 6 maart 2019 heeft Huub Oome de ere speld met oorkonde ontvangen uit handen van de voorzitter van Heemschut Noord Brabant. Huub heeft veel betekend voor het Brabantse erfgoed en dan vooral voor de Brabantse boerderij en de Vlaamse schuur. Hij heeft meer dan twintig jaar deel uitge maakt van de Heemschut Noord-Brabant. Ook heeft Oome zich ingezet voor behoud, bescherming en ontwikkeling van de Bies- bosch als bijzonder natuurgebied. Huub is een fanatiek voorvechter, maar vecht altijd fair. Als commissielid treedt hij af, maar niet als Heemschut-lid. Zijn passie voor erfgoed zal hij zeker houden. 22 juni 2019

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2019 | | pagina 22