Algemene Vergadering van Leden Jan Reijnen gedecoreerd Verenigingsnieuws Afscheid en welkom Op 11 oktober 2018 heeft dr. ir. Frans Brugman na ruim vijf jaar officieel afscheid genomen als voorzitter van Heemschut Noord-Holland. Wij danken Frans voor zijn inzet en professionele inbreng gedurende deze jaren zowel voor zijn werkzaamheden voor de commissie als voor zijn werk binnen het landelijk bestuur van Heemschut. Op dezelfde dag kon de commissie Willem van der Spek officieel verwelkomen als nieuw lid. Wij wensen hem veel succes en plezier toe bij zijn Heemschut werkzaamheden in het Noord-Hollandse. Frans Brugman (links) en Willem van der Spek. De jaarlijkse Algemene Vergadering van Leden van erfgoedvereniging Bond Heem schut zal plaats vinden op vrijdag 28 juni aanstaande. Alle leden worden van harte uitgenodigd deze vergadering bij te wonen. De locatie wordt binnenkort bekend gemaakt. Op de agenda staan onder andere de vaststelling van de jaarrekening 2018, de presentatie van het jaarverslag 2018, benoemingen en herbenoemingen. Op de website vindt u het concept-verslag van 1 en 29 juni 2018. Via onze website en de digitale Nieuwsbrief houden wij u op de hoogte over de AVL. U kunt zich nu vast aanmelden voor deze vergadering via kampen@heemschut.nl, waarna wij u tij dig de agenda en bijbehorende stukken zul len doen toekomen. Indien u zich nog niet heeft aangemeld voor onze digitale nieuw- brief volstaat het sturen van een email naar bovenstaand adres, of een telefoontje naar 020- 622 52 92 op maandag, dins dagochtend of donderdag. Jan Reijnen, lid van Heemschut Gelderland, is in oktober 2018 gedecoreerd met een Koninklijke onderscheiding voor zijn vrijwil ligerswerk voor erfgoedbehoud. Jan was 35 jaar bestuurslid van Baet en Borgh, waarvan 23 jaar actief als voorzitter. In die hoedanig heid restaureerde hij met een groep vrijwilli gers stoomgemaal De Tuut in Appeltern. Hij was negen jaar voorzitter van de Federatie Industrieel Erfgoed Nederland en thans nog adviseur. Verder was hij 19 jaar bestuurslid van de Nederlandse Gemalenstichting. Bin nen Heemschut is Jan al twintig jaar betrok ken als adviseur voor Gelderland. We feli citeren Jan van harte met deze verdiende onderscheiding! 30 februari 2019 NIEUWE LEDEN 4e KWARTAAL 2018 Heemschut heet de volgende nieuwe leden van harte welkom: Mevrouw J. Hoogenkamp, Amsterdam De heer J.H.J. van Blommestein, Twello Mevrouw B. Priem, Moerstraten De heer T. Spits, Amsterdam De heer Ch. Soeteman, Den Haag De heer R. Max, Hilversum De heer T. van Nouhuys, Ubbergen De heer R. Blankenstein, Bennekom De heer S.A.G. Rutgers, Twello De heer J. Tiggelaar, Haarlem De heer A.C. Groeneveld, Bussum Mevrouw H.J. Kleijn-Jonker, Soest De heer W. Fhij, Borne Mevrouw B.M.M. Ploeg, Rotterdam De heer A.J. van der Burg, Zoetermeer De heer M. Koldijk, Groningen De heer J.P. Janse, Oudendijk De heer F.F.H. Ogier, Amstelveen De heer O. Schepel, Bussum Mevrouw P. Jansma, Amsterdam De heer J. de Wit, Cruquius Vereniging Vrienden van het Spiegel, Bussum Mevrouw A. Boon, Amsterdam Mevrouw L. Le Coultre, Arnhem De heer Ir. H. Kaashoek, Delft Mevrouw D. Onderdelinden, Sittard De heer G. Lange, De Waal Mevrouw M.J. Hodges, Bussum De heer J.J. Mobron, Zaandam Mevrouw C.J.M. de Rouw, Vorden Mevrouw Ir. H.T.W. Boender, Hattem De heer D.O. Cox, Leiden De heer C.J.M. Tak, Oosterbeek De heer P. Timmerman, Enschede De heer C.H. Haafkens, Amsterdam Mevrouw C.A. Geerlings, Utrecht Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een leuk cadeau idee? Word dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Ga naar www.Heemschut.nl/doe-mee en meldt u aan.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2019 | | pagina 30