Algemene Vergadering van Leden AVL in verband met statutenwijziging Verenigingsnieuws Kennisbijeenkomsten NIEUWE LEDEN 4e KWARTAAL 2017 Heemschut heet de volgende nieuwe leden van harte welkom: De heer H.H. Alderen. Aalsmeer Mevrouw C. Koldeweij, Amsterdam De heer J. Huisman, Rouveen De heer J.D. Paar, Amersfoort Mevrouw L. van der Giessen, Rotterdam De heer G.T. Vijn, Hilversum Mevrouw B.T.M. Koppe, 't Zandt Mevrouw C. Dekker, Meppel Mevrouw I. Stoffijn, Heinkenszand De heer B.F.L. Zandbergen, Kampen De heer D. Nienhuis, Grou Mevrouw M. Jager, Deventer De heer J. Schiphof, Schalsum Mevrouw R.C.M. Kamsma, Leeuwarden De heer R. van der Spek, Amstelveen De heer R.P. Baayen, Zeist De heer K. Louwerse, Goes De heer N. de Vreeze, Amsterdam Mevrouw A. van Alphen, Amersfoort De heer A. Goos, Breda De heer G.J. van Lookeren Campagne, Rotterdam De heer B. van Hattem, Hellevoetsluis De heer H. van Gugten, Monnickendam De heer D.J. van Dijl, Eindhoven De heer K. Das, Leiden De heer G.J. Hartenberg, Haarlem De heer E. Baas, Ridderkerk De heer R.T. Oost, Urk De heer W.M.C.C. Willems, Zwolle De heer A.J. Beijersbergen, Wassenaar Mevrouw I. Gontar, Groningen Mevrouw E. Splinter, Amsterdam Mevrouw S. Lammers, Zeist De heer T. Schilperoord, Den Haag De heer W. Klein, Lochem De heer J. Prins, Heemskerk De heer N.W. Goldhoorn, Arnhem Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een leuk cadeau idee? Word dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Ga naar www.Heemschut.nl/doe-mee en meldt u aan. De jaarlijkse Algemene Vergadering van Leden van erfgoedvereniging Bond Heem schut zal plaats vinden op vrijdag 1 juni aanstaande. Alle leden worden van harte uitgenodigd deze vergadering bij te wonen. De vergadering zal dit jaar worden gehou den in het Stadhuis van Leeuwarden. Het middagprogramma bestaat uit een bezoek aan een of meer bijzondere locaties in de stad. Leeuwarden is verkozen tot Culturele Hoofdstad van Europa 2018. Op de agenda staan onder andere de vast stelling van de jaarrekening 2017, de presen tatie van het jaarverslag 2017, benoemingen en herbenoemingen. Ook zal het voorstel voor de bestuurlijke vernieuwing en de daar bij behorende voorstellen voor wijziging van de Statuten en Reglementen worden toe gelicht en besproken. De formele vaststel ling hiervan zal plaatsvinden in een speciale AVL die naar verwachting direct aansluitend zal plaatsvinden. Op de website vindt u het concept-verslag van 16 juni 2017. Via onze website en de digitale nieuwsbrief - die voor leden zonder emailadres ook in een papieren versie beschikbaar is - houden wij u, indien u zich hiervoor heeft aangemeld, nader op de hoogte van de mededelingen over de AVL. U kunt zich nu vast aanmelden voor deze vergadering via kampen@heemschut. nl, waarna wij u tijdig de agenda en bijbeho rende stukken zullen doen toekomen. Indien u zich nog niet heeft aangemeld voor onze digitale nieuwsbrief volstaat het sturen van een email naar bovenstaand adres, of een telefoontje naar 020- 622 52 92 op maan dag, dinsdagochtend of donderdag. Heemschut organiseert in 2018 vier kennisbijeenkomsten voor leden. Deze staan open voor vrijwilligers, maar ook voor leden en andere belangstellenden. De eerste kennis bijeenkomst wordt dit voorjaar ge organiseerd samen met Stichting De DonderbergGroep en heeft als thema: Vermaaksarchitectuur: een introduc tie op een ondergeschoven thema. Locatie: pretpark De Waarbeek, Twekkelerweg 327, Hengelo, www. waarbeek.nl. Voor vervoer vanaf Hengelo CS naar het pretpark wordt gezorgd. De eerste bijeenkomst vindt plaats op vrijdag 6 april vanaf 11.00 uur. Nadere informatie is te vinden op www.heemschut.nl, facebook en de digitale nieuws-brief. Eerder bent u via ons tijdschrift op de hoogte gesteld van het traject rond de bestuurlijke vernieuwing van Heemschut. Tijdens een bijeenkomst voorafgaand aan de Nieuwjaarsreceptie op vrijdag 12 januari j.l. heeft u als lid kennis kunnen nemen van de plannen voor deze bestuurlijke reorga nisatie en opmerkingen kunnen meegeven. Thans wordt gewerkt aan de uitwerking van de plannen, die moeten resulteren in een aanpassing van statuten en reglementen. Dit zal naar verwachting uitmonden in een speciaal deel van de Algemene Vergadering van Leden, aangezien de huidige statuten voorschrijven dat u speciaal hiervoor wordt bijeengeroepen. Deze vergadering is voor alsnog gepland op 1 juni, direct aansluitend aan de jaarlijkse, gewone AVL. U kunt zich ook voor deze vergadering aanmelden con form de hierboven aangegeven procedure. Alle stukken komen beschikbaar op de web site. februari 2018 HEEMSCHUT 31

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2018 | | pagina 31