De jongste Heemschutter! Verenigingsnieuws NIEUWE LEDEN - 1e KWARTAAL 2017 We zijn heel verheugd het eerste kwartaal van 2017 een groot aantal nieuwe leden welkom te mogen heten. Samen staan we sterk! Onze commissies zetten zich in voor erf- goedbelangen en erfgoedbehoud in uw eigen omgeving. Actuele informatie is te vinden op www.heemschut.nl, volg ons op facebook en meldt u aan voor de nieuwsbrief. Hebt u een vraag of een melding? Neemt u dan contact op per mail: info@heemschut.nl Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een origineel cadeau-idee? Wordt dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Ga naar www.heemschut.nl/doe-mee en meldt u aan. De heer en mevrouw E.A.M. de Bok-van der Borg, Rotterdam De heer M. Roepers, Loppersum De heer A.A.J. van Riet, Woerden De heer H. Oudshoorn, Streefkerk De heer J.N. de Spa, Amersfoort De heer S. Kornelis, Amsterdam De heer en mevrouw E.N. Messer, Middelburg De heer Krijgsheld, Loppersum De heer M. Bosch, Ursem De heer F.H. van Laar, Amsterdam Mevrouw D. Hoogendam, Loenen aan de Vecht Mevrouw J. Reimert-Oosting, Uithuizen De heer PJ.M. Rovers, Heythuysen De heer F.M.M. Duynstee, Maastricht De heer H. van Gaalen, Mil De heer J. Messchaert, Enkhuizen De heer R. Weij, Amsterdam Mevrouw M. Naber, Zwolle De heer A. Meulman, 's-Hertogenbosch Mevrouw A. Nijholt-Leemhuis, Usquert De heer P.M. Kernkamp, Wageningen Mevrouw J. Zwerver, Assen De heer A.E. Jaarsma, Doesburg Mevrouw Y. Leuveld, Garrelsweer De heer F.A. Krips, Warffum Mevrouw C. Sieger, Amstelveen Mevrouw C.P. Roëll, 's-Graveland De heer J. Bellaar Spruyt, Blaricum Mevrouw C. Post, Bodegraven Mevrouw E. Boers-de Vries, Wassenaar De heer J.W. van Petersen, Doesburg Mevrouw M. Koning, Amsterdam De heer A. de Jong, Amsterdam De heer F.J. Rollema, Tjerkwerd De heer C.P. Schothorst, Giethoorn De heer G.M. Seijn, Leiden De heer Ch. Ide, Amsterdam De heer J. Janssen, Rotterdam Mevrouw A. Goedmakers, Kesteren De heer G. de Boer, Oud-Beijerland De heer H. Uil, Zierikzee Alard van der Varst, Makelaars Taxateurs, Stevensweert Mevrouw D. Nicolai, Den Haag De heer F.A.F.W. Westen, Den Haag De heer J. Oomkes, Aduard De heer C. Albers, Middelburg De heer G.C.T. Bos, Usquert De heer J.W.J. Appeldoorn, Velp Mevrouw H.E.A. Huizenga-Peredour, Maarn Historische Vereniging Heemstede-Bennebroek De heer W.E.N. Lanphen, Dronten De heer J. Westerman, Utrecht De heer R.B. Nas, Rheden De heer R. van Leusen, Oosterbeek De heer en mevrouw A.J. Vonk, Velsen-Zuid De heer J. Hesseling, Amsterdam De heer J.M.R. Remkes, Bedum De heer M. Bakker Arkema, Vleuten De heer F. Frederiks, Haarlem De heer F.C. Hoek, De Rijp Mevrouw S. Steur, Den Haag Mevrouw L. Postma, Groningen Mevrouw L. Spieker, Amersfoort De heer B. te Raa, Almere De heer J.A. van Waarden, Hilversum Mevrouw A. Tjadens-Belt, Akersloot De heer G. Lebbink, Didam De heer L. Paanakker, Den Haag Mevrouw W. Sybesma, Den Haag De heer E.J. Wortel, Montfoort De heer H.J. Oldenhof, Grou De heer M. Verwer, Groningen Mevrouw C. van der Noort, Beilen De heer C. Kunkeler, Deventer Mevrouw S. Doodeman, Haarlem Studiecentrum Batavialand, Lelystad Mevrouw S. van Heijst, 's-Hertogenbosch De heer J. Smit, Opperdoes Bart van Keulen is het jongste lid van onze vereniging! Zoals u ziet op bijgaande foto geniet ook hij -geheel op zijn eigen manier - van het tijdschrift dat u als lid vier keer per jaar in de bus krijgt. Zijn ouders gaven hem op als lid, omdat je volgens hen niet vroeg genoeg kan beginnen met het bijbrengen van de liefde voor erfgoed. Dank daarvoor! Naast jonge leden heeft Heemschut ook veel leden die al (heel) lang lid zijn. Dat waarderen we zeer en hierover zouden we graag iets meer willen weten. Tot ongeveer 1995 waren de aanmeldingen alleen op papier. Helaas weten we van een groot aan tal oudere leden niet meer in welk jaar zij zich hebben aangemeld. Bent u meer dan 25 jaar lid en weet u zelf nog in welk jaar u lid bent geworden van Heemschut? Geef het aan ons door via 020 622 52 92 (ma, di-ochtend en donder dag) of via info@heemschut.nl. Wie weet kunnen we u dan op een passend moment in het zonnetje zetten. juni 2017 HEEMSCHUT 31

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2017 | | pagina 31