Ledenbijeenkomst 17 maart in de Oberservant in Amersfoort Algemene Vergadering van Leden 16 juni Ve re nig ingsnie uws 'Monumenten NIEUWE LEDEN Nieuwe leden 4' kwartaal 2016 De hoer Mr. G.J.A. Sigmond, Boxmeer Erlgoedcomrmssie Oudheid Kam er Tiel. Tel Mevrouw S. Me Hert, Arnhem De heer H J.G. HaDets, Doenrade De heer Peerenboom. Uden Do heer EJ. Geneis, Naarden De heer en mevrouw J. van Maunk, Helmond De heer F. Vermeer, Harderwijk MovrouwJ. Janszen, Kosiwen De heer P. do Ruder, TwnJt Mevrouw E.J. Stools, Bilthoven Do hoer M. Kuiphof, Utrecht Mevrouw M. Haenraeis, Meppel MevrouwT.A. Qust, Rotterdam Do hoer Mgr. D. van Leeuwen, Vrouwenpolder De heer R. Thesens, Amsterdam Mevrouw A.F. van Gelder. Den Haag Do hoer P. Me Horna, Bad Nieuwescftans Mevrouw H. Goldhoorn. Haarlem De heer J.l. Havmga, Bnliii Do hoer A. van Cooton, Ede Mevrouw J. Kasemer, Usquert Mevrouw M.L.L. Hoeksema-du Pm. God linze Mevrouw F. van den Hook Ostende, Amsterdam Mevrouw J. Ferwerda, Onderdendam Mevrouw F. Kaaijk, Warflum Mevrouw H. Vos-Sm enk, Apptrjgedam Mevrouw I. Burger, Amsterdam De heer H.H. Smit, Zuidbroek De hoer J. Boon, Zutphen De heer J.H. Kuiper, Spijk Mevrouw K. Heuvelmans, Nieuwe gein Do hoer H. Risema, Groningen Gemeente Bergen op Zoom, Bibliotheek Mevrouw L. den Besten-den Burger. Noordbroek Mevrouw M. Lancd, Veen dam De heerC.H. van Hoorn, Loens Mevrouw L.M.A. Leys. Delft Fam. J. Simonso, Emmetoord Mevrouw M.E. Bok, Dronrijp Mevrouw A.C. Andreae. Groningen Do hoer H. Kramer, Wmsum De heer Hans van den Br rik, Her veld Mevrouw J. Wicherts-van Dijken, Wmsum Mevrouw H.W. Boor, Rh on on Mevrouw J. Balhoorn, Sled urn De heer H. Mooiman, Voorschoten Do hoer HAM. Teunsse, Rotterdam De heer M. Swmt. Rotterdam Do heer P.O. Meijer, Amsterdam Do hoerG. Kloosterman, Alkmaar De Heeren Bouwmeester BV, Woerden Do heer EA Breuker, Den And el Do hoer A J. Nijboor, Gronmgen De heer Drs. P. Bosman. Castncum Do heorJ.P. Ponders, Berkcum Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een origineel cadeau-idee? Wordt dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Ga naar www. heemschutnl/ doc-mee en meldt u aan. In het afgelopen halfjaar heeft het bestuur van Heemschut op verschillende momen ten nagedacht over de toekomst van de vereniging. Maar het bestuur wil vooral ook samen met u vooruitkijken. Graag betrek ken we u bij deze discussie. Op vrijdag 17 maart aanstaande van 13.30-16.00 uur organiseert hel bestuur van Heem schut daarom een middag speciaal voor haar leden, met een borrel na afloop. Tijdens deze middag willen we graag met u in gesprek gaan over de ambitie van de vereniging, evenals de daarbij passende (bestuursstructuur. Wat verwacht u van onze vereniging, hoe kunnen we die inzet borgen of versterken, welke stappen zijn daarbij wenselijk of noodzakelijk en welke ideeèn heeft u? Voor opgave, graag voor 12 maart, zie het kader. De jaarlijkse Algemene Vergadering van Leden van erfgoedvereniging Bond Heem schut zal plaatsvinden op vrijdag 16 juni aanstaande. Alle leden worden van harte uitgenodigd deze vergadering bij te wonen. De vergadering zal dit jaar worden gehou den in hel Stadhuis van 's-Hertogenbosch. Hel middagprogramma beslaat uit een bezoek aan een of meer bijzondere locaties in de stad. Op de agenda staan onder andere de vast stelling van de jaarrekening 2016, de pre sentatie van het jaarverslag 2016, benoe mingen en herbenoemingen. Op de website vindt u alvast het conceplverslag van de vergadering van juni 2016. Via onze website en de digitale nieuwsbrief, die voor leden zonder emailadres ook in een papieren ver sie beschikbaar is, houden wij u nader op de hoogte van de mededelingen over de AVL U kunt zich nu vast aanmelden, waarna wij u in ieder geval tijdig de agenda en bijbeho rende stukken zullen doen toekomen. Voor aanmeldingen zie het kader. Aanmelden voor deze evenementen via kampen@heemschut.nl of per telefoon 020 622 52 92 op maandag, dinsdagochtend of donderdag. Omdat wij bij voorkeur communiceren via de e-mail, zouden wij graag beschik ken over uw e-mailadres. Indien u dit nog niet heeft opgegeven, gelieve dit aan ons te zenden via bovenstaand emailadres. Bij voorbaat dank! Erratum Heemschut 2016 Nummer 3, p. 19. Klinkenwegen moet zijn kinkenwegen Nummer 4, p. 42 en volgende. Het Franse Klooster in Sittard wordt hoogst waarschijnlijk een hotel-restaurant met we//ness-centrum. Onder Bismarck werden In Duitsland niet zeventig kloosters geslo ten, maar alle kloosters. Dal waren er in Nordrhein-Westfalen alleen al ca vierhon derd. In Limburg werden daarop zeventig Duitse kloosters gesticht. Bismarck was Rijkskanselier en geen Bondskanselier. De derde Franse Republiek was van 1870 tot 1946. maan 2017 I HEEMSCHUT 31

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2017 | | pagina 31