Oproep jongeren groot succes Vereniging snieuws Erratum Nederlandse Tuinenstichting trekt in bij Heemschut Ledenbijdrage 2016 Bij dit nummer treft u een brief aan met het verzoek tot overmaking van uw lidmaatschapsbijdrage voor 2016. Voor een goede verwerking in ons systeem is het van belang dat u bij overmaking de gevraagde gegevens (lidmaatschapsnummer en factuur nummer) vermeldt. Daarmee voor komt u een latere herinnering. Dit omdat ons geautomatiseerde sys teem uw bijdrage anders niet kan herkennen. Uiteraard stellen wij een hoger bedrag dan de minimumcontri butie ten zeerste op prijs. Wij danken u bij voorbaat voor uw bijdrage! Per 1 juli is de Nederlandse Tuinenstichting (NTs) bij Heemschut in het Korenmetershuis ingetrokken. De NTs komt op voor bedreigde tuinen en openbare parken. Daarnaast sti muleert de Tuinenstichting de openstel ling van particuliere tuinen en organiseert excursies. De medewerkers van de stichting hebben hun kantoor ingericht in het souter rain van het Korenmetershuis. De renovatie van dit vertrek is mogelijk gemaakt dank zij een bijdrage uit het Henk en Henk-fonds. Met deze renovatie is de laatste ruimte van het pand opgeknapt. Het schilderwerk aan de buitenzijde werd dit jaar eveneens onder handen genomen door de eigenaar van het gebouw, de gemeente Amsterdam. Maar liefst 20 jongeren kwamen af op de oproep die onder meer via de Erfgoed- stem en Social Media werd gedaan om de Heemschut Young Professionals (HYP) uit te breiden met nieuwe leden. De jongeren die betrokken zijn of willen worden bij erfgoed- behoud geven, met ondersteuning van het landelijk bureau, zelf invulling aan hun acti viteiten. Een eerste bijeenkomst in Amster dam leverde naast een kennismaking onder meer op dat gewerkt gaat worden met een roulerend voorzitterschap. Gedurende het jaar zal een aantal activiteiten worden geor- ganiseerd door én voor het eigen netwerk. Meer info bij Gabor Kozijn via info@erf- goesting.nl m Leden van de Heemschut Young Professio nals op excursie bij het Hembrugterrein. In nummer 3 stond abusievelijk onder de lijst van nieuwe leden vermeld dat deze zich zouden hebben aangemeld tussen 1 okto ber 2012 en 1 januari 2013. Dit moet zijn het tweede kwartaal van 2015, te weten van 1 april tot en met 1 juli. NIEUWE LEDEN Heemschut heette in het derde kwar taal van 2015 de volgende leden van harte welkom: Mw. C. van de Noort, Beilen Mw. G.J. Hoogendijk-Vranken, Bussum Dhr. M.A.P. Meijer Hof, Enschede Dhr. F. Bleumer, Breda Mw. A. Stork, Enschede Mw. M. Krijger, Amsterdam Mw. J.A. van der Stok, Wormer Dhr. J. Ankone, Den Haag Mw. M. Gereads-Krekelberg, Roermond Mw. G.D.A. Boerma, Haarlem Dhr. J. Koopstra, Ureterp Dhr. A. Kiefer, Venlo Infotrading, Provincie Utrecht, Zoeterwoude Dhr. K. van Velzen, Leusden Mw. E.P.G. Steens, Baarn Dhr. G.T.M. van Knippenberg, Wageningen Dhr. J. Prats Verdu, Diemen Dhr. W. de Boer, De Bilt Mw. A.E. Tuinstra, Zutphen Mw. M.E. Sandberg, Tonden Mw. L. Meiling, Amsterdam Dhr. H.H.G. de Jong, Rhenen Mw. A.M. Koning, Groningen Dhr. P. Brink, Dwingeloo Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een leuk cadeau-idee? Word dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Ga naar www.Heemschut.nl/doe-mee en meldt u aan.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2015 | | pagina 31