Extra AVL 2014 Aankondiging Algemene Vergadering van Leden 2015 Vereniging snieuws NIEUWE LEDEN Heemschut heette in het vierde kwartaal van 2014 de volgende leden welkom: Dhr. Dr. R.R. Kuijten, Baarn Dhr. E. Hulstein, Amsterdam Mw. P.J. Roodenburg, Zwolle Mw. J. van de Griendt, Deventer Dhr. C.J. van Gestel, Driel Mw. A.M. Brongers, Tubbergen Mw. A. De Wijk, Groningen Mw. C. Reid, Amsterdam Dhr. C.J. Begeman, Veendam Stichting De Zwerver, Almere Hout Dhr. A.J. Spies, Amsterdam Mw. A.M.J. Beekers, Dussen Mw. H. Kooijman, Leiden Mw. M.H. Zijlstra-Ronnenbergh, Landsmeer Mw. L.E.I. van Geffen-Lamers, Leuvenheim Dhr. J.G.M. Scheirs, Hilvarenbeek Mw. 0. Fischer, Amsterdam Mw. M.M. Gerads, Roermond Mw. L.M. Ouderkerk van Gils, Amsterdam Mw. K. Jongsma, Amsterdam Mw. I. Nederpelt, Woerden Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een leuk cadeau-idee? Word dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Meldt u aan op: www.heemschut.nl/doe-mee. Op 28 november vorig jaar vond te Amster dam een extra Algemene Vergadering van Leden plaats. De twee agendapunten voor deze vergadering waren de herbenoeming van een aantal bestuursleden, evenals de kwestie rond een pensioengeschil tussen de vereniging en drie oud-werknemers. Tijdens de vergadering zijn alle zittende bestuursleden herbenoemd. Naar aanlei ding van de pensioenkwestie kan bij het ter perse gaan van dit tijdschrift worden mee gedeeld, dat inmiddels constructief overleg heeft plaats gevonden tussen een verte genwoordiging van het bestuur en de oud medewerkers en dat bij het ter perse gaan van het blad de intentie van beide partijen is spoedig overeenstemming te bereiken over de afhandeling van de pensioenkwestie. vX/Wlo jaarrekening 2014 JAARVERSLAG 2014 beleidsplan De jaarlijkse Algemene Vergadering van Leden zal dit jaar worden gehouden op vrij dag 29 mei 2015. Alle leden worden van harte uitgenodigd deze vergadering bij te wonen. De locatie voor de vergadering alsmede het aanvul lende middagprogramma waren bij het ter perse gaan van dit nummer nog niet bekend. Op de agenda zullen staan de vaststelling van de jaarrekening 2014, de presentatie van het jaarverslag 2014, benoemingen en herbe noemingen, alsmede de vaststelling van het nieuwe beleidsplan voor de vereniging. Kort voor het verschijnen van deze afle vering vond de eerste bijeenkomst plaats, waarin door de voorzitters van de commis sies en het bestuur van Heemschut werd gebrainstormd over het nieuwe beleidsplan. Via de digitale nieuwsbrief, die voor leden zonder emailadres ook in een papieren ver sie beschikbaar is, houden wij u nader op de hoogte van de ontwikkelingen en nadere mededelingen over de AVL. U kunt zich nu vast aanmelden voor deze vergadering via kampen@heemschut.nlwaarna wij u tijdig de agenda en bijbehorende stukken zullen doen toekomen. Indien u zich nog niet heeft aangemeld voor onze digitale nieuwsbrief nodigen wij u van harte uit eveneens een email te sturen naar hetzelfde adres. Indien u geen email heeft maar toch op de hoogte wenst te blijven, kunt u op maandag, dinsdagochtend en donderdag bellen met het landelijk bureau via 020-622 52 92. maart 2015 HEEMSCHUT 31

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2015 | | pagina 31