HEEMSCHUT Concertmarathon Start kaartverkoop 1 april eRFGoeDveRenicinc maal heel bijzonder. Het geeft het concert een bijzondere lading. De historische locaties inspireren ons als musici ook. Het is wat anders als je in een door TL-verlichte ruimte je Schumann Sonate gaat spelen of dat je dezelfde muziek brengt in een prachtige, sfeer volle ruimte, die een geschiedenis heeft. Dat laatste komt de muziek zeker ten goede!' Het hele weekend lang is er muziek. Ook is er gelegenheid om (een deel van) de panden te bezichtigen. De optredens zijn op vaste tijdstippen, waardoor deelnemers in de gele genheid zijn meerderde locaties te bezoe ken. Het openingsconcert vindt plaats in het Huis Voorstonden. geheel vernieuwde museum Kranenburgh in Bergen (NH). Het slotconcert zal elders in Nederland plaatsvinden op een bijzondere locatie. Op de website is vanaf 1 april het volledige programma te vinden. Vrijdag 5 juni 20.00 uur: openingsconcert Museum Kranenburgh, Bergen (NH) Zaterdag 6 juni concertmomenten om 11.00, 15.00 en 20.00 uur Zondag 7 juni concertmomenten om 11.00 uur en om 14.00 uur: slotconcert. De online kaartverkoop gaat van start op 1 april via de website www.weekendvan- hetnmf.nl. Hier kan men de locatie en favo riete muziek uitzoeken. Wees er snel bij, want het aantal kaarten is beperkt. Voor donateurs van het NMF en leden van Bond Heemschut geldt een kortingsregeling. Voert u bij uw bestelling de kortingscode donateurNMF of lidHEEMSCHUT in, dan ontvangt u direct uw korting. Voor informa tie zie de website. Museum Kranenburgh in Bergen. 26 HEEMSCHUT maart 2015

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2015 | | pagina 26