Lidmaatschaps bijdrage 2015 Vereniging snieuws mm* $jj Reacties van lezers Correcties De heer P. Eijssen berichtte de redactie over een lofdicht, gemaakt voor de boven- Bij deze Heemschut vindt u een brief met het verzoek om uw contributie voor 2015 over te maken. De mini- mumbijdrage voor individuele leden bedraagt 35.-. Een hogere bijdrage is van harte welkom! Met uw bij drage helpt u mee de aandacht voor het behoud en de bescherming van cultureel erfgoed op de (politieke) agenda te houden. U krijgt uiteraard ook in 2015 vier keer ons tijdschrift en kunt met korting deelnemen aan onze excursies. Vermeldt u bij elek tronisch betalen svp de nummers zoals zoals die in de brief genoemd worden. Het rekeningnummer is NL36RAB001462.53.388. leidingportalen die stonden afgebeeld in Heemschut nr 3 (sept 2014), pagina 40 en 41. Het oer-Hollandse gedicht van Felix Wilbrink. De gotische bogen bevindt zich op het perron van het station Hollandsche Rading, en luidt: Ranke vrouwen zijn het, balletdanseressen, waar overal elders schonkige Russische gewichthefsters de bedrading tillen. Nee, gedichten in het landschap, vormen die zowel functioneel als bloedmooi zijn. De foto van de bus op pagina 8 linksboven in Heemschut nummer 3 van 2014 heeft een verkeerde bronvermelding gekregen. De foto werd gemaakt door Jan Oosterhuis (Spoorjan) op 19 juli 2005 en is afkomstig van Wikimedia Commons. De bijdrage voor Heemschut-Actief van Heemschut Noord-Holland over Glipperweg 70 is van de hand van Daan Kerkvliet van de commissie karakterbehoud Historische Vereniging Heemstede-Bennebroek. NIEUWE LEDEN Heemschut heette in het derde kwartaal van dit jaar de volgende leden welkom: Mw. H.C. Volders, Hoevelaken Dhr. M. de Vos, Rotterdam Dhr. F.H.J. Fluitman, Breda Dhr. A. Alma, Grootegast Dhr. A.M.I. van Waveren, Rotterdam Mw. M. Bouma, Nijmegen Dhr. A.C. van der Borg, Driel Dhr. D.D.B. Beuman, Duivendrecht Dhr. A.C. Mouw, Wanneperveen Dhr. F.J.G. Fransen, Beekbergen Mw. M.H. Schieman, Hengelo Mw. C.E.A. de Boer, Eenigenbrug (St. Maarten) Mw. H.F. Verwey, Leiden Dhr. J.M. de Jong, Nieuwegein Lokaal 18b2, Bussum Mw. D.V.C. Sweerts de Landas-Sprenger, Oostkapelle Dhr. Mr. R.H. Holl, Veere Mw. M. van Lier, Rotterdam Van Hemert Bouw-Historie, Utrecht Mw. M.E.B. Spiertz-Verraes. Nijmegen Dhr. Drs. R.C.J. Geertzen, Culemborg Mw. A. Zeijlemaker, Utrecht Dhr. E. Hupkes, Kampen Dhr. J.P.H. Wegenwijs, Zutphen Mw. L.C.M. Zuiderwijk, Amsterdam Dhr. N.S.A. Vink, Ingber Dhr. R. Monderen, Den Helder Mw. W.H. Batenburg-van der Vegte, Zutphen 30 HEEMSCHUT december 2014 Bent u nog geen lid van Heemschut? Of zoekt u een leuk cadeau-idee? Word dan lid of maak iemand uit uw vriendenkring lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Meldt u aan op: www.heemschut.nl/ doe-mee.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2014 | | pagina 30