Erfgoedexcursies Programma zondag 22 juni De voormalige Andrelonfabriek in Bodegraven. co 3 In het Groene Hart liggen veel schilderach tige stadjes waar nog iets te proeven is van de bedrijvigheid van vroeger. Die bedrijvig heid speelde zich vaak af langs het water. Nog steeds zijn langs de waterlopen oude werkplaatsen en industriële overblijfselen Heemschut organiseert ook in 2014 weer een aantal interessante excursies. Kijk voor de meest actuele informatie regelmatig op www.heemschut.nl. Ook bevat onze digitale nieuwsbrief informatie. Ontvangt u deze nog niet? Geef dan uw emailadres door aan blok@heemschut.nl of bel ons op 020-622 52 92 op maandag en donderdag tijdens kantooruren als u een papieren versie wenst te ontvangen. te vinden. Erfgoedvereniging Heemschut en de Stichting Groene Hart organiseren dit jaar een serie wandelexcursies rond het thema industrieel en ambachtelijk erf goed. Bodegraven is gelegen aan de Oude Rijn en vooral bekend als centrum van de kaashandel; het profileert zichzelf zelfs als de Kaasrepubliek! Hier zijn dan ook veel voorbeelden van te zien. Prachtig is ook onder andere het herbestemde pand van de voormalige Andrelonfabriek, de waterto ren, oude bakkerijen, zaadhandel en direc teurswoningen. Wandel mee en beleef het Groene Hart in bedrijf! 14.00 uur. Aanvang van de wandeling (duur circa 2 uur) onder leiding van een ervaren gids. U krijgt een drankje met iets lekkers in de prachtige oude molen van Bodegraven 'de Arkduif, bij mooi weer op het terras. Na afloop ontvangt u een exemplaar van het magazine Groene Hart Leven. De kosten voor deze excursie bedragen 15,- per persoon. Leden van Heemschut betalen 12. Aanmelden kan via contact@ groenehart.info onder vermelding Groene Hart in Bedrijf wandeling Bodegraven. Het bedrag kunt u overmaken op reke ning NL23 INGB 0009 4832 96 ten name van St. Groene Hart. Na ontvangst van de betaling ontvangt u een bevestiging van deelname en uitgebreide informatie over de wandeling en het vertrekpunt. Meer informatie op www.groenehart.info m 38 HEEMSCHUT juni 2014

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2014 | | pagina 38