Lezing historische buitenplaatsen Algemene vergadering van Leden Vereniging snieuws JU ïïhïï mm win imfi Paviljoen Welgelegen. NIEUWE LEDEN Op vrijdag 20 juni vindt de jaarlijkse Alge mene Vergadering van Leden van onze vereniging plaats in restaurant La Place, Fonteinlaan 1 te Flaarlem.. Om 11.00 uur starten we met een lezing van de heer René Dessing, winnaar van de Ton Kootpenning 2014. Hij zal spreken over 'de historische buitenplaatsen in Nederland'. Aansluitend is er een broodjeslunch voor de deelnemers. Deelname aan deze dag is gratis en voorbe houden aan leden van de vereniging. De Algemene vergadering van Leden start om 13.00 uur. Om 14.15 vertrekken we via een wandeling door de Flaarlemmerhout naar Paviljoen Welgelegen, thans het Pro vinciehuis van Noord-Flolland. We bezichtigen het monument onder leiding van een gids, waarbij u de verschillende gerestaureerde ruimten kunt bewonderen. De stukken voor de vergadering, de defini tieve agenda en een route beschrijving zijn beschikbaar via het landelijk bureau. Indien u ons een email stuurt kampen@heem- schut.nlof telefonisch contact opneemt via 020-622 52 92 (tijdens kantooruren) ontvangt u deze per mail of per post toe gestuurd. Aanmelding is noodzakelijk in ver band met de catering. De agenda is als volgt (stand 1 mei): 1. Opening en vaststelling van de agenda 2. Mededelingen 3. Verslag van de Algemene Vergadering van Leden van 21 juni 2013 Ter vaststelling 4. Ingekomen stukken 5. Benoemingen, herbenoemingen en aftreden 6. Jaarverslag 2013 7. Jaarrekening 2013 Ter vaststelling 8. Begroting 2014 Ter kennisname 9. Voorstel voor een statutenwijziging 10. Uitreiking erespelden 11. Benoeming van de nieuwe voorzitter, de heer P.M. Gijsbers 12. Beleidsplan van de vereniging 13. Rondvraag 14. Sluiting Heemschut mocht in het eerste kwartaal van dit jaar de volgende nieuwe leden welkom heten: Dhr. P.V.J. Wasmann, Flilversum Mw. A. v.d. Meulen, Noordwijkerhout Dhr. H.A. de Boer, Flazerswoude Dhr. F.L.M. Bouts, Roermond Dhr. J./G.W. Sieger, Amstelveen Dhr. H. Timmer, Leiden Dhr. A.B. Mink van der Molen, Utrecht Mw. Alize van Waveren, Utrecht Dhr. A. Drijgers, Middelburg Dhr. A. Dijkstra, Burdaard Mw. T. Manneke - Blom, Den Flaag Dhr. G. van Rhyn, Langweer Dhr. G. Eggermont, Kortrijk, België Dhr. V. van Mackelenbergh, Flilversum Mw. C. Duim, Leeuwarden Mw. J.C. van Diest, Bussum Mw. A.J. van Servellen, Voorhout Mw. M. Speldekamp, Den Flaag Dhr. J.J. Bosman, Blokker Mw. A. de Boer, Abcoude Dhr. J.J. van Waning, Rotterdam Mw. S.L. Alma, Floorn Dhr. J. Astrego, Enschede Dhr. H. van Galen, Barendrecht Wicherson-Groen Holding BV, Steenwijk Dhr. H.A.R. Flovenkamp, Flarderwijk Mw. B. van Kalsbeek-Boersma, Barneveld Dhr. J. Schelhaas, Zutphen Dhr. F. van Straten, Brakel Dhr. F. Kroese, Laren Mw. I. van Bergenhenegouwen, Deventer Dhr. D. Kerkvliet, Fleemstede 32 HEEMSCHUT juni 2014 Bent u nog geen lid van Fleemschut? Of zoekt u een leuk cadeau-idee? Word dan lid of maak iemand lid. Als dank krijgt u Het Monumentenboek (winkelwaarde 14,95) cadeau. Meldt u aan op: www. heemschut.nl/doe-mee lltfWl

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2014 | | pagina 32