Coördinatie pers in handen van Els Arends Officier Marc van Ravels Nieuwe Heemschutinformatie Groningen zoekt voorzitter Sinds 1 april is Els Arends aangetreden om de persac- tiviteiten van erfgoedvereniging Heemschut in het kader van het eeuwfeestjaar te coördineren. Daarnaast neemt Els het stokje over van Ewout van der Dussen voor wat betreft de coördinatie van de public relationseommissie. In de PR-eommissie overleggen de provinciale PR- medewerkers en worden activiteiten op elkaar afgestemd. Els Arends brengt een ruime ervaring mee, onder meer uit haar werk als senior com municatieadviseur bij de Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed (voorheen Monumentenzorg). Els Arends is per e-mail bereikbaar via pers@ Marc van Ravels (m), Officier in de Orde van Oranje-Nassau Foto Henk Snaterse Op 6 mei kreeg mr. Mare van Ravels, lid van het Dagelijks Bestuur en voorzitter van het Eeuwfeesteomité van Bond Heemschut, een koninklijke onderscheiding. Tot zijn grote ver rassing werd hij door de burgemeester van Baarn, namens Hare Majesteit de koningin, benoemd tot Officier in de Orde van Oranje- Nassau. Dit wegens zijn bijzondere verdiensten, onder meer bij de fusie en samenwerking van diverse Frans-Nederlandse bedrijven, alsmede vanwege zijn inzet bij diverse vrijwilligersor ganisaties, waaronder de Bond Heemschut, de Vereniging voor Behoud van het IJsselmeer en Europa Nostra. Erfgoedvereniging Heemschut feliciteert de decorandus van harte met deze onderschei ding. Marc van Ravels treedt op 10 juni, tijdens de reguliere Algemene Vergadering van Leden in Amsterdam, terug uit het Dagelijks Bestuur van Heemschut. Hij bekleedde hierin meer dan twaalf jaar de functie van secretaris. De Provinciale Commissie Groningen zoekt Meer informatie over de Groningse nog steeds een nieuwe voorzitter (m/v) die commissie kunt u vinden op zich inzet voor behoud van het cultureel www.heemschut.nl. erfgoed in de provincie Groningen, bij voorkeur met juridische en/of planologi Voor informatie en sollicitatie: sche kennis. secretaris Gitta op den Akker Jensemaweg 9, 9883 TH Oldehove De commissie bestaat uit zestien vrijwilligers e-mail: akkerg@xs4all.nl en vergadert minstens zes maal per jaar. tel. 050-4031509. Den Bosch, Restauratiebeurs, stand Heemschut. Foto Heemschut Heemschut was medio april nadrukkelijk aan wezig op de Restauratiebeurs in 's-Hertogen- bosch. Op het Kennisplein tijdens dit voor leden gratis te bezoeken evenement had de bond een centrale plaats, waar belangstellenden informa tiepakketten kregen en zich konden aanmelden als lid. Op de Restauratiebeurs, die zich op de gehele erfgoed- en restauratiesector richt, werden in het restaurant bovendien de nieuwe, wervende informatiebaniers per provincie getoond. De provinciale overzichtsvlaggen gaan naar de afzonderlijke provincies voor gebruik tijdens activiteiten. De Restauratiebeurs werd door meer dan 8500 mensen bezocht. Een nieuwe klant binnenhalen? Valt niet mee! Zet daarom de eerste effectieve stap naar nieuwe klanten door te adverteren in de Heemschut Bel 023-5714745 en vraag naar Luciène Paap voor gratis advies over de advertentiemogelijkheden. juni 2011 Heemschut 33 ETWBU VAN VLIET W BUREAU VOOR MEDIA-ADVIES

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2011 | | pagina 35