Ledenaanbieding Heemschut benieuwd naar bijzondere interieurs leden Heemschut biedt aan Colofon Foto Fleemschut Overig Redactie Glas-in-lood van de zolder van Cinema Palace in Haarlem. Fleemschut is erg benieuwd naar de interieurs waar onze leden in wonen of werken. Onbekend is of de leden, liefheb bers van het schone en bijzondere, wonen of werken in bijzondere (monumentale) interieurs. Wij willen u daarom vragen om (een deel van) uw eigen interieur of werkplek met ons te delen. Wanneer u van mening bent dat bijvoor beeld het mooie achttiende-eeuwse stucwerk op uw werk, de gaaf bewaarde zitkuil uit de jaren zeventig in uw woonkamer, of het kleurrijke glas-in- lood raam uit de jaren dertig in uw trappenhuis mooi of bijzonder genoeg is om meer bekendheid te verdienen, dan verzoeken wij u dit op de foto te zetten. De foto's verzamelen we op onze website. De mooiste foto wordt in 2011 met een toelichting geplaatst in het blad. U kunt uw foto's tot 31 januari mailen naar redactie@heemschut.nl, liefst met een korte toelichting van maximaal 5 regels. Uiteraard is een vermelding van het exacte adres niet noodzakelijk. Boeken, folders, een bouwplaat of een paraplu - Heemschut heeft een assortiment aan koopwaar in huis. Leden krijgen daarbij een aantrek kelijke korting. De Heemschut-DVD met daarop de inhoud van alle nummers van Heem schut uit de periode 1911 tot 2003 is te koop voor 29. Folders, samengesteld en uitgegeven door Heemschut, in kleur en met plattegrond. Te gebruiken voor zelf te regelen stadswandelingen. Verkrijgbaar zijn de steden Amersfoort, Harlingen, 's-Hertogenbosch, Middelburg, Thorn en Zutphen. Prijs 1 per stuk, de ledenprijs voor zes folders 4,50. Heemschut-serie Leeuwarden, 700 jaar bouwen (1985) 4. DVD Schatten van Amsterdam, de tv-serie waarin jongeren op hun eigen manier de waarde van bekende en minder bekende Amsterdamse monumenten ontdekken. 15 zo lang de voorraad strekt. Leskaarten Voor gebruik in het onderwijs over de geschiedeniscanon: De leskaart Alles over monumenten en de leskaart Alles over buiten plaatsen, volledig geplastificeerd. Per stuk 4,95. Bouwplaat Korenmetershuis, het landelijk bureau van Heemschut 2,50 Grote paraplu met Heemschut-logo 17,50 Boek Keuterijen in Drenthe, monu menten van bescheidenheid (2008). Prijs 21,00 Erfgoedagenda, handreikingen voor een politiek slagvaardiger erfgoedbeleid. Gratis. Bouwhistorische opname Koren metershuis. Het Bureau Monu menten Et Archeologie BMAvan de gemeente Amsterdam beschrijft in deze uitgave van 2009 de bouw- en gebruiks geschiedenis van het kantoor van Heemschut. 17,50. U kunt deze artikelen bestellen door het formulier op onze website www.heemschut.nl onder 'bestel' in te vullen, of door de bon bij dit tijdschrift in te vullen en in te sturen. Heemschut Tijdschrift van de Bond Heemschut, de vereniging tot bescherming van cultuur monumenten in Nederland. Opgericht in 1911. Beschermvrouwe: H.M. de Koningin. Piet Arp, (eindredacteur), Philip Bosscher, Eric Ie Gras, Brigitte Linskens en Norman Vervat. Correspondent Zuid-Nederland: Willem Heij- broek. Redactie-advies: Anne-Marie ten Cate. De redactie draagt geen verantwoordelijkheid voor de inhoud van artikelen die zijn voorzien van volledige auteursnaam. Contributiebedragen Individuele leden van 25 jaar en ouder 35,00 Gezinslidmaatschap 45,00 Jeugdlidmaatsehap (tot 25 jaar) 15,00 Rechtspersonen en bedrijven 70,00 Opzeggingen alleen schriftelijk en voor 1 december. Extra tijdschriftnummers op aanvraag. Losse nummers 7,50 inclusief verzenden. Correspondentieadres en ledenadministratie Nieuwezijds Kolk 28, 1012 PV Amsterdam tel. (020) 622 52 92, fax (020) 624 05 71 e-mail redactie: redactie@heemsehut.nl e-mail landelijk bureau: info@heemschut.nl Rabo-rekeningnummer 1462.53.388 Correspondentieadres adverteerders Bureau Van Vliet, postbus 20 2040 AA Zandvoort tel. 023 571 47 45 fax 023 571 76 80 zandvoort@bureauvanvliet.com Copyright Bond Heemschut Niets uit deze uitgave mag op enigerlei wijze worden overgenomen zonder toestemming van de redactie. Website www.heemschut.nl Vormgeving Studio Letterman, Amsterdam Druk Epos Press, Zwoiie Jaargang 87 no. 6 - december 2010 Heemschut verschijnt zes maal per jaar december 2010 Heemschut 39

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2010 | | pagina 41