Vereniging Algemene Vergadering van Leden stelt nieuwe contributietarieven vast GESPECIALISEERD IN RESTAURATIEWERKEN LOOD - ZINK - LEI - EN KOPERWERKEN Postbus 37268 1030 AG Amsterdam Printerstraat 21 1033 RT Amsterdam Tel. 020-6824385 Telefax 020-6844043 24 Heemschut augustus 2008 Na afloop van de Algemene Vergadering van Leden was er een rondlei ding over het terrein van de bekende Van Nellefabriek in Rotterdam Foto Henk Snaterse Soort lidmaatschap Oud Nieuw Individueel 26,40 €35,00 Gezinslidmaatsehap €35,10 €45,00 (2 of meer personen op 1 adres) Jeugdlidmaatschap (<25 jaar) €15,10 €15,00 Rechtspersonen (bestaand) 53,40 70,00 en bedrijven (nieuw) 53,40 70,00 Genoemde prijzen zijn per jaar Op 24 mei heeft de Algemene Vergadering van Leden in Rotterdam ingestemd met de nieuwe minimum contributiebedragen voor het lid maatschap van de vereniging Heem schut. De aanpassing per 1 januari 2009 is noodzakelijk vanwege de weggevallen instellingssubsidie van de Rijksoverheid. Op jaarbasis betekent dit dat Heem schut 76.500 zelf moet opvangen in de begroting. Voor een deel gebeurt dit door het aanvragen van project subsidies, maar desondanks resteert er een structureel tekort op de begroting 2008. Omdat wij naast de doelstel ling van het besehermingswerk ook de dienstverlening naar de leden op niveau wil houden is besloten tot een verhoging van de minimumbijdragen. Het tijdschrift Heemschut, dat u als lid zes keer per jaar ontvangt, is uitge groeid tot een toonaangevend blad op het gebied van de monumentenzorg. De kwaliteit, omvang en frequentie willen we graag zo handhaven. Daar naast willen we ook het aanbod aan excursies op peil houden en werken we conform de vastgestelde nieuwe koers aan vernieuwing, met meer iandeiijke acties en publiciteit. Dat betekent in de huidige situatie dat, met de minimumbijdrage van 26,40 voor individuele leden, er slechts een klein bedrag per lid over blijft voor overige activiteiten. Struc turele tekorten kunnen daaruit niet worden gedekt. Eenvoudiger Besloten is per 2009 te werken met een vereenvoudiging van het aantal lidmaatschapsmogelijkheden en afgeronde minimumbedragen. Dit maakt het eenvoudiger voor nieuwe leden om een keuze te maken voor ondersteuning van de doelstelling van onze vereniging. Vanaf 1 januari 2009 gelden de volgende mogelijkheden en tarieven: zie schema. Voor het lidmaatschap voor het leven, evenals het lidmaatschap voor bedrijven van enige omvang, kan men zich niet meer opgeven. Voor alle vormen van lidmaatschap bestaat de keuze om geen tijdschrift te ontvangen. De minimumbijdrage ter ondersteuning van onze doelstel ling blijft voor alle lidmaatschaps vormen gelijk. Een los abonnement op het tijdschrift Heemschut - zonder lidmaatschap - blijft eveneens tot de mogelijkheden behoren. De prijs hiervoor bedraagt met ingang van 1 januari 2009 40 euro. De toeslag voor verzending naar het buitenland wordt in verband met toegenomen porti- kosten verhoogd naar 15 euro. Als lid ontvangt u tegen het einde van het jaar bij de acceptgirokaart een brief met informatie over de wijziging die voor uw lidmaatschapsvorm van toepassing is. Mocht u Heemschut willen steunen met een hogere jaar lijkse bijdrage, dan is die natuurlijk van harte welkom! Het kan fiseaal aantrekkelijk zijn grotere bedragen te schenken of na te laten aan de vereniging. Uw notaris of belastingadviseur kan u informeren wat voor u de meest gunstige voor waarden zijn. Installatiebedrijf Loodgieters v/d kroef b.v.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2008 | | pagina 26