Vereniging Voor al Uw ■aLeiwerken Leguit en Roos Kaderdag 2006 in Utrecht Contributieverhoging Erespeld voor Theo Linders AANNEMERSBEDRIJF bv De kaderdag 2006 zal worden gehouden in Utrecht. Op 11 november zijn actieve leden van de vereniging (het kader) in de middag welkom in De Observant te Amersvoort. De kaderdag heeft dit jaar een iets andere opzet dan inmiddels gebruikelijk. In plaats van externe sprekers komt nu de vaste staf aan het woord. Interim-directeur Karei Loeff licht zijn ideeën over de vereniging toe aan de hand van een analyse van de verande rende wereld van de monumentenzorg. In een aantal workshops praten de medewerkers van het bureau u bij over verschillende onderwerpen die te maken hebben met de werkzaamheden binnen de vereniging en de rol van de provinciale commissies. Daarbij is er uiteraard ruimte voor discussie. De middag wordt plenair afgesloten, er is een borrel na afloop. Kaderleden krijgen een uitnodiging met programma toegestuurd en kunnen zich via het secretariaat aanmelden voor deze middag. Door kostenstijgingen in de afgelopen jaren ziet Heemschut zich helaas genoodzaakt de contributiebedragen per 2007 te verhogen. De bestaande contributiebedragen stammen uit 2004. In de Algemene Vergadering van Leden op 20 mei 2006 is besloten de verhoging te beperken tot 10%. De volgende bijdragen gelden per 1 januari 2007: Juniorlid (Individueel lid tot 25 jaar) Individueel lidmaatschap (vanaf 25 jaar) Gezinslidmaatschap Rechtspersonen Et Donateurs Bedrijven van enige omvang Lidmaatschap zonder abonnement Lid voor het leven 15,60 26,40 35,10 53,40 93,00 10,00 op aanvraag Op voordracht van de provinciale commissie Noord-Brabant werd de heer Theo Linders door het bestuur onderscheiden met de Erespeld. Theo heeft gedurende ruim 20 jaar zich op bijzondere wijze ingezet voor het beschermen van bedreigde monumenten. Daarbij waren zijn kennis en ervaring op het gebied van monu menten van grote waarde. En dit geldt bovenal voor zijn enthou siaste inzet en grote betrokkenheid. Met zijn instemming werd er voor gekozen om de onderscheiding in het provinciehuis in 's Hertogenbosch, binnen de eigen kring van de provinciale commissie aan hem uit te reiken. Na de reguliere vergadering van de commissie op 21 juni 2006 ontving Theo uit handen van de voorzitter Lambert de Visser de hem toegekende erespeld. De voorzitter vertegenwoordigde hierbij tevens het dagelijks bestuur. Naast de leden van de commissie was ook de echtgenote van Theo aanwezig. Na de uitreiking is nog enige tijd geamuseerd nagepraat bij een hapje en een drankje. Ook in de plaatselijke pers is aandacht besteed aan de uitgereikte onderscheiding, waarbij ondermeer gewezen werd op Heemschut als belangrijk instrument bij de bescherming van bedreigde monumenten. Lambert de Visser Voor het behoud van het goede! Restauratie Renovatie Nieuwbouw 't Prooyen 1 1141 VD Monnickendam www.1eguitenroos.nl Tel: 02S9-651301 leguit.roos@worldonline.nl nieuw, reparatie II,'" *4 >11' en onderhoudswerken ook Eternit en shingles- daken door geheel Nederland Leidekkersbedrijf Maurix VOF Bolswarderweg 2, Tjerkwerd (Fr.) Tel.: (0515) 572030 De Terpen 3, IJlst Tel.: (0515)532523 oktober 2006 Heemschut 9

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2006 | | pagina 11