Ledenservice Heemschu Multimediale aanbiedingen voor leden Schatten van Amsterdam Heemschut 1911-2002 De normale verkoopprijs van de DVD is 15. Speciaal voor leden is de DVD via Heemschut te bestellen voor 10. Dit bedrag is inclusief verzendkosten. Van 45 voor 29,90. Geen extra verzendkosten. Heemschut biedt aan ovSai Jongeren ontdekken monumenten in de stad In de succesvolle TV-serie Schatten van Amsterdam ontdekken jongeren op hun eigen manier de waarde van bekende en minder bekende Amsterdamse monumenten. De zoektocht naar de geschiedenis van de objecten wordt op een eigentijdse manier in beeld gebracht. Met Schatten van Amsterdam wordt bijgedragen aan de waardering die jongeren hebben voor hun eigen omgeving én voor het gebouwde monumentale erfgoed. De elfdelige televisieserie is geproduceerd door de Stichting Amsterdam Monumentenstad, het gemeentelijke Bureau Monumenten Archeologie en Bosch Film BV. Behalve op stadszender AT5 is de serie twee keer uitgezonden op TV Noord-Holland. De programma's zijn niet alleen interessant voor jongeren. Juist de eigentijdse aanpak maakt dat jong en oud op een unieke manier kennis maken met monumenten. Zo wordt er in een van de afleve ringen geld ingezameld voor het Vondelpark en geven de badjuffrouwen van het Zuiderbad nog één keer een echte zwemles. De andere monumenten zijn: Paradiso, Stelling van Amsterdam, Nieuw-West, Tuschinski, Pniëlkerk, 't Schip, Olympisch Stadion, Westergasfabriek, Huis met de Hoofden, Lloyd Hotel. Een echte inspiratiebron voor meer aandacht voor ons erfgoed! Unieke DVD met alle jaargangen van Heemschut De DVD-Rom is een uniek digitaal naslagwerk voor liefhebbers van monumentaal Nederland. Alle jaar gangen van het tijdschrift Heemschut tot en met 2002 zijn met deze DVD op uw computer te raad plegen. Duizenden pagina's zijn zorgvuldig gescand, de artikelen bevatten dus de volledige tekst én afbeeldingen. Zo krijgt u een bijzondere kijk op bijna 100 jaar beschermingswerk van onze vereni ging. Met artikelen over talloze monumenten, de zorgen over de schoonheid van ons land vroeger en de aandacht voor cultureel erfgoed nu. De DVD omvat: Alle jaargangen van Heemschut van 1924 tot en met 2002. Alle Heemschut-nummers tussen 1918 en 1923 als onderdeel van het weekblad 'De Bouwwereld' De jaarverslagen van Heemschut tussen 1911 en 1917, vóór de uitgave van het tijdschrift. Nu sterk in prijs verlaagd! Laatste exemplaren, op=op. Boeken, tijdschriften, folders, een bouw plaat of een papaplu - Heemschut heeft een heel assortiment aan koopwaar in huis. Leden krijgen daarbij een aantrekkelijke korting. Handzame folders, samengesteld en uitgegeven door Heemschut, in kleur en met plattegrond, te gebruiken voor stadswandelingen. Verkrijgbaar de steden Amersfoort, Delden, Harlingen, 's-Hertogenbosch, Middelburg, Thorn en Zutphen. 1 per stuk. Complete set: 6. Ledenprijs 4,50 (incl. verzendkosten). Uitgaven uit de Heemschut-serie, nu voor een zachte prijs Leeuwarden, 700 jaar bouwen (1985) 4 Dorpen in Drenthe (1984) €4 Overig: Bouwplaat Korenmetershuis 1,50 Grote paraplu met Heemschut-logo 11,50 verzendkosten paraplu 6,20 U kunt deze artikelen bestellen door het juiste bedrag over te maken, onder vermelding van het gewenste artikel, op gironummer 124326 t.n.v. Bond Heemschut te Amsterdam U kunt de spullen ook aanschaffen bij het landelijk bureau, Korenmetershuis, Nieuwezijds Kolk 28, Amsterdam Portokosten gelden voor 1 exemplaar, voor meer exemplaren kunnen de kosten per stuk lager uitvallen. BESCHERMING J 40 Heemschut augustus 2006

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2006 | | pagina 42