rv t< woe< Tentoonstelling Stad Land in De Nieuwe Kerk, Amsterdam Speciale korting Stad Land Boekaanbieding De bouwkunst vereeuwigd Heemschut start Ledenservice Lezers van HEEMSCHUT ontvangen op vertoon van de lidmaatschapskaart 1,50 euro korting op de voor hen geldende toegangsprijs (normale prijs 8 euro). Bent u in het bezit van een kortingskaart (Museumkaart/CJP of Pas 65)? Dan kunt u ook aanspraak maken op deze extra korting. U betaalt dan slechts 4 euro respectievelijk 4,50 euro. Bovendien ontvangt u op vertoon van uw lidmaatschapskaart 1,50 euro korting op het Magazine bij de tentoonstelling (normale prijs 6,50 euro). U betaalt dan slechts 5 euro. Dit aanbod geldt voor maximaal 2 personen en is geldig van 23 mei t/m 10 augustus. 20 juni 2003 Korting voor de leden van Bond Heemschut! Meer doen met uw lidmaatschap van Heemschut. Dat kan vanaf nu. De leden ontvangen natuurlijk al zes keer per jaar dit mooie tijdschrift, en verder biedt Heemschut deelname aan excursies en publieksactiviteiten tegen ledentarieven. Vorige maand werd reductie geboden op de toegangsprijs van de Restauratiebeurs. Het bestuur heeft besloten leden nu ook een aantal keren per jaar een boek of museum- bezoek met korting aan te bieden. Onder de naam Heemschut Ledenservice wordt u als lid de mogelijkheid geboden boeken aan te schaffen waarvan wij denken dat Heemschutleden daarvoor belangstelling hebben. Evenzo zoeken wij hiervoor musea of tentoonstellingen die aansluiten bij de belangstelling voor gebouwd cultureel erfgoed of landschap. Op deze bladzijde vindt u verdere informatie over de aanbieding die Heemschut u kan doen in samenwerking met Waanders Uitgevers. Afhankelijk van de deelname aan deze actie en de reactie van de leden, zal volgend jaar worden besloten over de voortzetting van de ledenservice. Lezers van Heemschut krijgen korting bij bezoek aan de tentoonstelling Stad &Land in De Nieuwe Kerk te Amsterdam. Er worden 19de-eeuwse meesterwerken uit het Stedelijk Museum getoond. Twee thema's: Het leven in de stad, geschilderd door vooral Breitner (met 2 3 werken op de tentoonstelling) en Israè'ls. En de schoonheid van het land, gezien door de ogen van de Fontainebleau/Barbizon-schilders (Jongkind, Courbet, e.a.) en die van de Haagse School Maris Mauve, Mesdag) (zie ook bijgesloten folder). Code: 640/641 (Mag) ISBN: 90 400 9508 6 Omvang: 256 pagina's 250 kleurenfoto's Gebonden Kijk voor meer informatie op www.waanders.nl Dit boek is uitgegeven door Waanders Uitgevers in samenwerking met de Rijksdienst voor de Monumentenzorg De bouwkunst vereeuwigd Fotografie voor monumentenzorg Peter Don, Kees Peters Foto's houden het moment vast; ze bewaren het tijdelijke. De monumentenzorg, bij uitstek gericht op vragen van behoud en van continuï teit, maakt dan ook vanaf haar ontstaan gebruik van de fotografie. Dit boek toont in een eigen zinnige keuze een selectie van de beste foto's uit de omvangrijke, maar tot op heden nauwe lijks bekend fotografische collectie van de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. Het presenteert werk van meer dan vijftig fotogra fen uit de periode van 1870 tot heden en levert een belangrijke bijdrage aan de geschiedenis van de fotografie in Nederland. Tegelijk is het een fraai fotoboek, dat op een originele manier de schijnwerper richt op de monumentenfoto grafie. De leden van Bond Heemschut krijgen een korting van 10,00 op De bouwkunst vereeuwigd. U kunt het boek gemakkelijk bestellen met de bestelkaart elders in het blad. Dit boek is ook in de boekhandel verkrijgbaar. Architecture Immortallzed Photography (or Conservation DE BOUWKUNST VEREEUWIGD FOTOGRAFIE VOOR MONUMENTENZORG

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2003 | | pagina 22