Ut^trTi Uitnodiging Algemene Vergadering van Leden e/orv^^o 'V&IA'IAJfr De voorzitter van de Bond Heemschut, ir. E.H. van Tuyll van Serooskerken, nodigt de leden van de vereniging uit tot het bijwonen van de Algemene Vergadering van Leden op zaterdag 17 mei a.s. De vergadering begint om 10.30 uur en vindt plaats in de Nieuwe of Littéraire Sociëteit De Witte, Plein 24 te 's-Gravenhage. Gastspreker is de heer A. Duivesteijn, vice- voorzitter van de PvdA-fractie in de Tweede Kamer en oud wethouder van Den Haag. Hij spreekt over 'Oude en nieuwe schoonheid in Den Haag'. 28 Nieuws april 2003 De Algemene Vergadering van Leden wordt bij eengeroepen conform artikel 13lid 4 van de Statuten. Tijdens de vergadering wordt door het dagelijks bestuur verslag uitgebracht over het gevoerde beleid in het afgelopen boekjaar en wordt het te voeren beleid uiteengezet. De toegang tot de Algemene Vergadering van Leden is gratis. Alle leden hebben stemrecht op vertoon van de lidmaatschapskaart en na teke ning van de presentielijst voor aanvang van de vergadering. De vergaderstukken kunt u opvra gen bij het landelijk bureau van de Bond Heemschut. N.B.: Indien voor de behandeling van de statu tenwijziging te weinig leden aanwezig zijn, kan geen besluitvorming plaatsvinden. In dat geval wordt een volgende vergadering belegd op donderdag 12 juni 2003, waarbij besluit vorming kan plaatsvinden ongeacht het aantal aanwezigen. De heer ing. C.J. van Harmeien, oud-voorzit ter van De Witte en lid van de Monumenten tafel, is bereid gevonden om tijdens de lunch een korte lezeing over de geschiedenis van de sociëteit te verzorgen. Na de vergadering en de gezamenlijke brood jeslunch kunnen de leden en hun introducé(e)s deelnemen aan het middagprogramma dat rond 13.30 uur zal beginnen. Programma: 10.00 uur Barzaal open, ontvangst met koffie en thee 10.15-10.30uur Mogelijkheid tot het stellen van vragen over de financiële jaarstukken aan de penningmeester en algemeen directeur. 10.30 urn- Aanvang vergadering in de Groene Zaal Agenda huishoudelijk gedeelte: 1Opening van de Algemene Vergadering van Leden en welkomstwoord door de voorzitter van de Bond Heemschut, de heer ir. E.H. van Tuyll van Serooskerken 2Verslag van de Algemene Vergadering van Leden van 8 juni 2002 3Mededelingen en correspondentie 4. Benoemingen en herbenoemingen Voor benoeming in het algemeen bestuur worden door het dagelijks bestuur voorge dragen de heer drs. W. Heijbroek (voorzitter provinciale commissie Zeeland), de heer mr. E.S. Hoogendijk (technisch adviseur ruimtelijke ordening provinciale commis sie Amsterdam), de heer P.R. Nijhof (voor zitter provinciale commissie Flevoland) en de heer L. de Visser (voorzitter provinciale commissie Noord-Brabant). Voor herbe noeming in het algemeen bestuur worden voorgedragen mevrouw drs. I. Günther (vice-voorzitter, tevens lid van het dagelijks bestuur), de heer mr. E. ten Cate (penning meester, tevens lid van het dagelijks bestuur), de heer drs. W. Wolters (lid van het dagelijks bestuur) en de heer mr. dr. A.H.A. Lutters (voorzitter provinciale commissie Limburg). 5. Jaarverslag 2002 Bond Heemschut 6. Vaststellen Jaarrekening 2002 Bond Heemschut 7. Vaststellen contributiebedragen 2004 8. Aanpassing statuten en wijziging huishou delijk reglement 9. Intrekken redactiestatuut en opheffen Redactieraad 10. Rondvraag Agenda inhoudelijk gedeelte: 1Opening van het inhoudelijk gedeelte van de vergadering 2. Jaarrede door de voorzitter van de Bond Heemschut 3Uitreiking Ton Kootpenning 4. Toespraak door de heer A. Duivesteijn, vice-voorzitter PvdA-fractie Tweede Kamer der Staten Generaal, oud-wethouder van Den Haag en oud-directeur van het Nederlands Architectuurinstituut te Rotterdam. Titel: 'Oude en nieuwe schoon heid in Den Haag' 5Officiële opening Meldpunt Bedreigd Erfgoed, een samenwerking tussen Heemschut en de Nederlandse Kastelenstichting 12.20 uur Sluiting van de vergadering 12.25 uur Introductie van het middagprogramma door mevrouw G. Schilte 12.30-13.20 uur Broodjeslunch Barzaal 13.30-15.30uur Middagprogramma (zie tekst op p. 23) 15.30-16.00 uur Gezamenlijke afsluiting in café Stout Contact Voor het verkrijgen van algemene informatie, het aanvragen van de vergaderstukken voor de Algemene Vergadering van Leden en opgave voor de excursies kunt u contact opnemen met het landelijk bureau van de Bond Heemschut, tel.: 020-622 52 92, fax: 020-62405 71, info@heemschut.nl, www. heemschut, nl.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2003 | | pagina 30