Uitnodiging Algemene Vergadering van Leden De voorzitter van de Bond Heemschut, ir. E.H. van Tuyll van Serooskerken, nodigt de leden van de vereniging uit tot het bijwonen van de Algemene Vergadering van Leden op zaterdag 8 juni a.s. De vergadering begint om 11.00 uur en vindt plaats in het Nederlands Architectuurinstituut (NAi), Museumpark 25 te Rotterdam. 22 Service april 2002 De AJgemene Vergadering van Leden wordt bijeengeroepen conform artikel 13, lid 4, van de Statuten. Tijdens de vergadering wordt door het dagelijks bestuur verslag uitgebracht over het gevoerde beleid in het afgelopen boekjaar en wordt het te voeren beleid uiteengezet. De toegang tot de Algemene Vergadering van Leden is gratis. Alle leden hebben stemrecht op vertoon van de lidmaatschapskaart en na tekening van de presentielijst voor aanvang van de vergadering. De vergaderstukken kunt u vanaf maandag 13 mei a.s. opvragen bij het landelijk bureau van de Bond Heemschut. De agendapunten waar vergaderstukken bijhoren, zijn voorzien van een Na de vergadering en de geza menlijke broodjeslunch kunnen de leden en hun introducé(e)s deelne men aan het middagprogramma 'Dynamisch Rotterdam: moderne monumentenstad', dat rond 13.15 uur zal beginnen. Programma: 10:30 uur Foyer open, ontvangst met koffie en thee 11.00 uur Aanvang vergadering in het audi torium, de K.P.C. de Bazelzaal Agenda: 1Opening van de Algemene Vergadering van Leden en wel komstwoord door de voorzitter van de Bond Heemschut, de heer ir. E.H. van Tuyll van Serooskerken Voorgevel Nederlands Architectuur Instituut te Rotterdam. Foto Jannes Linders. 2. Jaarrede door de voorzitter 3Inleiding door mr. I. IV. Opstelten, burgemeester van Rotterdam Korte schorsing Heropening 4. Verslag van de Algemene Vergadering van Leden van 19 mei 2001 O 5. Mededelingen en correspon dentie 6. Financiële Jaarstukken 2001 Bond Heemschut 7. Jaarverslag 2001 Bond Heemschut 8. Benoemingen en herbenoemin gen. Voor benoeming in het alge meen bestuur worden door het dagelijks bestuur voorgedragen mevr. drs. A.H.M.J. van Delft (voorzitter provinciale commissie Noord-Brabant) en de heer C. Verhaar (voorzitter provinciale commissie Utrecht). Voor herbe noeming in het algemeen bestuur komen in aanmerking de heer ir. E.H. van Tuyll van Serooskerken (voorzitter, tevens lid van het dage lijks bestuur), de heer drs. P.H. van Gessel (lid dagelijks bestuur), de heer mr. M.L.M. van Ravels (secre taris, lid van het dagelijks bestuur) en de heer drs. J.J. Bollebakker (als vertegenwoordiger van de provin ciale commissie Zuid-Holland). 12.15 Sluiting: van de vergadering 12.15-13.15 uur Broodjeslunch Foyer 13.30-15.30 uur Middagprogramma 'Dynamisch Rotterdam: moderne monumen tenstad' Excursie A: Stadswandeling door 19e-eeuws Rotterdam onder leiding van Koos Hage, Hoofd Bureau Monumenten Vertrekpunt: NAi Route: langs de Singel van Rose en Zocher, door het Scheepvaart kwartier van Rose, Het Park aan de Maas van Zocher, het Museumpark van OMA/Brunier en langs de witte villa's terug naar het NAi. Excursie B: Stadswandeling door de Rotter damse binnenstad onder leiding van Wijnand Galema, architectuur historicus Bureau Monumenten Vertrekpunt: NAi Route langs 'De wederopbouw van Rotterdam': Groothandels gebouw, Centraal Station en Stationspostkantoor, Lijnbaan, Donner, Huf, de drie banken aan de Blaak, Schiedamsedijk en Witte de Withstraat. Excursie C: Bustocht havens onder leiding van Thieu Rnibbeler, architectuurhisto ricus Bureau Monumenten Vertrekpunt: NAi Route: Noordereiland, Entrepot gebouw, Poortgebouw, Kop van Zuid, Wilhelminapier, Hoofd kantoor HAL (nu Hotel New York), vertrekhal HAT, MENEBA, Maastunnel (lopend of per bus), Lloydkwartier, Drukkerij Wyt. Excursie D: Stadswandeling door historisch Delfshaven Vertrekpunt: NAi, per bus 16.00 uur Gezamenlijke afsluiting voor deel nemers alle excursies. Opgave excursies De kosten voor deelname aan het middagprogramma bedragen €18,-p.p. (inclusief koffie, lunch, excursie en afsluitende borrel). U kunt zich telefonisch of schriftelijk (e-mail of fax) opgeven. Deelname is definitief na ontvangst van het verschuldigde bedrag, dat u tot uiterlijk 28 mei 2002 kunt over maken op giro 124326 t.n.v. Bond Heemschut te Amsterdam, o.v.v. excursie AVL 8 juni 2002, uw naam, het aantal personen en de letter (A, B, C of D) van uw voor keursexcursie. De aanmeldingen worden behandeld in volgorde van binnenkomst van de betaling. U ontvangt bericht van bevestiging. De organisatie behoudt zich het recht voor u bij overboeking op een andere excursie dan die van uw keuze te plaatsen. Gaarne uw begrip hiervoor. Routebeschrijving NAi Het NAi is gelegen in het centrum van Rotterdam, op circa 15 minuten lopen van station Rotter dam CS. Het NAi maakt deel uit van het Museumpark en bevindt zich schuin tegenover Museum Boijmans Van Beuningen. Met het openbaar vervoer is het NAi te bereiken met de metro (halte Eendrachtsplein), tram 4 of 5 (halte Eendrachtsplein) of bus 32 (halte Rochussenstraat). Bij het NAi is beperkt betaald parkeren. Op ruim vijf minuten loopafstand bevinden zich twee parkeergara ges. Contact Voor het verkrijgen van algemene informatie, het aanvragen van de vergaderstukken voor de Algemene Vergadering van Leden en opgave voor de excursies kunt u contact opnemen met het landelijk bureau van de Bond Heemschut, tel.:(020)622 52 92, fax: (020) 62405 71, e-mail: info@heemschut.nl Internet: www.heemschut.nl.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2002 | | pagina 24