9h WOUDENBERG BOUWEN TUSSEN HEDEN EN VERLEDEN met als oorspronkelijke "fietsschool", mocht nie duren dan een jaar. De 0/ gever wilde dit graagz vaste badgasten dan sle<. Het Zuiderbad, Amsterdam De renovatie/restauratie van het zwembad ZuiderbadAmsterdams monument daterend uit 1898 functie niet langer De opdracht- graag, zodat de badgasten dan slechts een tijd zonder hun geliefde zwembad hoefden te leven. Deze eis vertaalde Koninklijke Woudenberg in een ingewikkeld logistiek proces, waarin onder andere de binnenstedelijk locatie (hartje stad) een grote rol speelde. Het zwembad is uiteindelijk in haar oude luister hersteld met behoud van de oorspronkelijke sfeer. In samenwerking met architect B. Mulder, Werkplaats voor architectuur Utrecht, is Koninklijke Woudenberg erin geslaagd dit karakteristieke zwembad voor Amsterdam te behouden. Koninklijke Woudenberg Ameide bv Voorstraat 7, Postbus 3, 4233 ZG Ameide Telefoon (0183) 60 66 00 Fax (0183) 60 26 67 info@koninklijkewoudenberg.nl www.koninklijkewoudenberg.nl Aangesloten bij: Europese Associatie van Restauratiebedrijven (A.E.E.R.P.A.) NVOB Stichting Vakgroep Restauratie VGBouw Koninklijke Woudenberg is gecertificeerd voor het kwaliteitspredikaat Erkend Restauratie Bouwbedrijf KONINKLIJKE Koninklijke Woudenberg: toonaangevend in het behoud van ons cultureel erfgoed Benieuwd? Bezoek onze website www.koninklijkewoudenberg.nl of vraag onze brochure aan! Koninklijke Woudenberg slaat een betrouwbare brug tussen het ambacht van restaureren, renoveren en moderne bouw- en onderhoudseisen. Onze ervaren vakmensen brengen de historie van oude panden in volle glorie terug. Maar ook opvallende nieuwbouwprojecten van moderne architectuur zijn bij ons in goede en vaardige handen. U kunt onze vakkennis inschakelen voor: restauratie van monumentale ofwel beeldbepalende gebouwen; renovatie en verbouw van gebouwen; specifieke traditionele nieuwbouw; onderhoud van de hierboven genoemde segmenten; ontwikkelen en herbestemming.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2001 | | pagina 2