Koninklijke Woudenberg: toonaangevend in het behoud van ons cultureel erfgoed WOUDENBERG Kleine waterval Bezoekerscentrum De Watermolen De Zwanenbrug Koninklijke Woudenberg slaat een betrouwbare brug tussen het ambacht van restaureren, renoveren en moderne bouw- en onderhoudseisen. Onze en/aren vakmensen brengen de historie van oude panden in volle glorie terug. Maar ook opvallende nieuwbouw projecten van moderne architectuur zijn bij ons in goede en vaardige handen. Park Sonsbeek te Arnhem Het in Engelse landschapsstijl aangelegde park Sonsbeek, dat aangekocht werd door Baron van Heeckeren in 1821, is het bekendste park van Arnhem en bovendien 's lands eerste monumentale stadspark. Koninklijke Woudenberg heeft in opdracht van de Gemeente Arnhem diverse objecten gerestaureerd, waaronder de hangbrug, de kleine waterval, de Zwanenbrug, enkele tuinmuren, de grote waterval, de watermolen, de toren Belvedere en de Tellegenbank. Mede door de goede samenwerking met architect AGS uit Arnhem en de Gemeente Arnhem is dit historische stadspark een terechte winnaar van de 'Europa Nostra Award 2000'. Benieuwd? Bezoek onze website www.koninklijkewoudenberg.nl of vraag onze brochure aan! Koninklijke Woudenberg Ameide bv Voorstraat 7, Postbus 3, 4233 ZG Ameide Telefoon (0183) 60 66 00 Fax (0183)60 26 67 info@koninklijkewoudenberg.nl www.koninklijkewoudenberg.nl Aangesloten bij: Europese Associatie van Restauratiebedrijven (A.E.E.R.P.A.) NVOB Stichting Vakgroep Restauratie VGBouw Koninklijke Woudenberg is gecertificeerd voor het kwaliteitspredikaat Erkend Restauratie Bouwbedrijf

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2001 | | pagina 46