Uitnodiging Algemene Vergadering van Leden De voorzitter van de Bond Heemschut, E.H. van Tuyll van Serooskerken, nodigt de leden van de vereniging uit tot het bijwonen van de Algemene Vergadering van Leden op zaterdag 19 mei a.s. in de Paradezaal van de Brabanthallen, ingang A, te 's-Hertogenbosch. De vergadering vangt aan om 10.30 uur. De zaal is vanaf 10.00 uur open. i rrfr april 2001 Heemschut 19 De vergadering vindt dit jaar plaats op de Nederlandse Restauratie beurs in de Brabanthallen. Deze beurs staat in het teken van conservering, restauratie, beheer en behoud van ons cultuurhisto risch erfgoed, van kanjermonu menten tot antiek vloeipapier. De Algemene Vergadering van Leden wordt bijeengeroepen conform artikel 13, lid 4, van de Statuten. Tijdens de vergadering wordt door het dagelijks bestuur verslag uitgebracht over het gevoerde beleid in het afgelopen boekjaar en wordt het te voeren beleid uiteengezet. De toegang tot de Algemene Vergadering van Leden is gratis. Alle leden hebben stemrecht op vertoon van de lidmaatschapskaart en na tekening van de presentielijst voor aanvang van de vergadering. Programma: 10.00 uur Paradezaal open, ontvangst met koffie en thee 10.30 uur Opening en welkomstwoord Agenda - Opening - Verslag van de Algemene Vergadering van Leden van 20 mei 2000 - Mededelingen en correspon dentie - Financiële Jaarstukken 2000 Bond Heemschut - Kascommissie - Vaststelling contributie 2002 - Jaarverslag 2000 Bond Heemschut - Benoemingen en herbenoemin gen - Rondvraag 11.45 uur Sluiting van het huishoudelijke gedeelte van de vergadering Introductie gastspreker Voordracht door de heer drs. P.L.B.A. van Geel, Gedeputeerde Ruimtelijke Ordening van de provincie Noord-Brabant Jaarrede door de voorzitter van de Bond Heemschut 12.30 uur Sluiting De vergaderstukken kunt u vanaf 28 april a.s. opvragen bij het bureau van de Bond Heemschut, tel. (020)622 52 92, fax: (020)62405 71, e-mail: info@heemschut.nl. De agendapunten waar vergaderstuk ken bijhoren, zijn voorzien van een ad agendapunt 8 Benoemingen en herbenoemingen Voor benoeming in het algemeen bestuur zal een lid van de provin ciale commissie Flevoland worden voorgedragen door en uit de provinciale commissie Flevoland. Voor (her)benoemingen door en uit de provinciale commissies zullen voordrachten worden gedaan door de provinciale commissies Gelderland, Utrecht en Zeeland. Verder komen voor herbenoeming in het algemeen bestuur in aanmerking de heer mr. D.jf. Merhottein (onafhankelijk lid) en de heren drs.J.C. de Kroon en drs. S. Sakko (beiden tevens lid van het dagelijks bestuur). Na de vergadering vinden er voor de leden en hun introducé(e)s twee excursies plaats, die rond 13.15 uur, na de gezamenlijke broodjeslunch op de Restauratie beurs (Paradezaal), zullen aanvan gen. Vervolg op pag. 20 Vestingwerken in Den Bosch. Foto RDMZ.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2001 | | pagina 21