Samen met Eiken bent u verzekerd van een goed resultaat %ll Eiken balken Spanten - Vloeren - Schotten - Markeerpalen - Brugdekken. is in zeer veel kwaliteiten verkrijgbaar. Het is daarom van belang dat U zaken doet met een specialist die Uw wensen goed vertaald in de juiste kwaliteit. Of het nu spanten, balken, keggen, vloeren of hout voor interieur of scheepsbetim- mering moet zijn, Van Ierssel Houtimport wijst U de weg. Zoals het verleden heeft bewezen is eiken een unieke en zeer goed bruikbare houtsoort voor vele toepassingen. Ons vakmanschap gecombineerd met de uiterst zorg vuldig geselecteerde voorraad garandeert U een perfect eindproduct. Via onze eigen vertrouwde importkanalen waarborgen wij een continue hoge kwaliteit. De juiste droogtegraad verzorgt Van Ierssel in haar eigen droogkamers. In onze zagerij en schaverij maken wij voor U alles op maat en volgens uw profiel. Verdere bewerkingen en samengestelde constructies zijn voor ons een dagelijkse routine. van Ierssel-Houtimport B.V. Van Ierssel en Eiken U wilt snel en deskundig van advies worden voorzien en juist en stipt worden geleverd. Bel Van Ierssel en U wordt op Uw wenken bediend. De specialist in kwaliteit. Wij hebben een naam hoog te houden. Nijverheidsweg 1, Postbus 399, 4870 AJ Etten-Leur, Tel. 076-50 36 500, Fax 076-50 35 935. Werkmij. Koninklijke Boogaerdt B.V. Van Ierssel levert: Frans-Amerikaans Eiken Essen Beuken Esdoorn Oregon Pine Pitch Pine Red Cedar Azobe Bilinga Ovangkol Abachi Iroko Sipo Mahonie Meranti Merbau Teak Bangkirai Keruing Vuren Grenen Multiplex.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1997 | | pagina 2