VROMzorgt Senior raadgevend ingenieur (v/m) Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer Rijksgebouwendienst Directie Ontwerp Techniek voor instandhouding en passend gebruik van monurhenten';f "f- IJ bent een tall round restauratiei-expert,: De Rijksgebouwendienst (Rgd) fungeert als planbureau en facilitair huisvestings- bedrijf voor de rijkshuisvesting. De Rgd is een van de grootste opdrachtgevers in de utiliteitsbouw en - met het beheer over ruim 5.000 gebouwen - het grootste onroerend goedbedrijf in Nederland. Zo'n 20% van het totale vloeroppervlak van alle rijksgebouwen bestaat uit monumenten. Grote en kleine, zeer bekende en minder bekende. Uitgangs punt van het monumentenbeleid is behoud in combi natie met een passend en renderend gebruik voor de rijkshuisvesting. De afdeling Architectuur en Restau ratietechniek - onderdeel van de Directie Ontwerp Techniek - richt zich op het adviseren, ontwerpen en realiseren t.a.v. renovatie- en restauratieprojecten. Als senior raadgevend ingenieur levert u een grote bijdrage aan het ontwikkelen, beschikbaar stellen en toegankelijk maken van de expertise op het vakgebied restauratie. Uw taken U adviseert opdrachtgevers en gebruikers binnen en buiten de Rgd over alle aspecten van restauratietech niek) en bent verantwoordelijk voor zeer complexe (advies)projecten met een sterk interdisciplinair karakter. Behalve advisering staan processturing en onderzoek daarin centraal. Als senior adviseur zorgt u voor de kwaliteitsborging van de adviezen, draagt u bij aan de beleidsvorming op uw vakgebied en draagt u medeverantwoordelijkheid op taakgebieden als organisatie, planning en beheer voor de afdeling. Uw opleiding en ervaring Uw opleiding is TU-Bouwkunde of gelijkwaardig en u hebt een brede en gedegen kennis van restauratie, zowel theoretisch als praktisch. U hebt ruime ervaring als projectleider en adviseur, bij voorkeur bij een architectenbureau. U kunt stimulerend leidinggeven, interdisciplinaire teams aansturen en bent kundig in procesbesturing. Affiniteit met planning en beheer is gewenst. Deze functie vraagt om een groot initiërend en integrerend vermogen, flexibiliteit en resultaatgerichtheid. U beschikt over een uitste kende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid en bent bekend met geautomatiseerde werk processen (IBIS, calque, Stabu e.d.). Standplaats Den Haag. Salaris maximaal 8.676,- bruto per maand. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer ir. J.D. Mol, hoofd Architectuur en Restauratie techniek, telefoon (070) 339 17 03 of mevrouw Y. Wacht, personeelsadviseur, telefoon (070) 339.16 50. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u binnen 14 dagen en onder vermelding van vacaturenummer R33-735, richten aan de Rijksgebouwendienst, Directie Ontwerp Techniek, afdeling Personeel, t.a.v. mevrouw Y. Wacht, Postbus 20952, 2500 EZ Den Haag. Wij nodigen vooral vrouwen, leden van etnische minder heidsgroepen en gehandi capten uit om te solliciteren. Bij gebleken geschiktheid hebt u voorrang in de selec tie. VROM biedt goede voor zieningen, zoals kinder opvang, ouderschapsverlof, flexibele werktijden, extra begeleiding en bijzondere verlofregelingen. Zorgen voor een duurzame kwaliteit van onze leefomgeving. Dat is de kerntaak van het Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu beheer. Meer concreet betekent dit de zorg voor een duurzaam milieu, een goed ingerichte ruimte, de beschikbaarheid van kwalitatief goede en betaalbare woningen, de huisvesting van de Rijks overheid. Om het beleid te laten slagen is in toenemende mate samen werking nodig, niet alleen binnen VROM maar ook met andere overheden, maat schappelijke organisaties en het bedrijfsleven. VROM ontwikkelt zich tot een kernministerie, gericht op de ontwikkeling en de invoering van nieuw beleid en op de hand having van bestaand beleid. Daarin is plaats voor vrouwen en mannen die over de grenzen van hun eigen werkgebied heen kunnen kijken en die zich thuis voelen in een organisatie die gekenmerkt wordt door veran dering. Zij vinden bij VROM een plezierige, zakelijke werk omgeving met goede perspec tieven en ontplooiingskansen.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1994 | | pagina 42