A^ O Wenskaarten Overige artikelen Heemschutwinkel Heemschut Vereniging 43 1 Dorpsgezicht in Westzaan. (dia Fons Brasser) 2 Brug over de Bullewijk in Ouderkerk aan de Amstel. (dia Fons Brasser) 3 De Drommedaris in Enkhuizen. (dia Fons Brasser) 4 Stoepleuning van monumentaal pand in Monnickendam.(dia Fons Brasser) 5 Flet Waaggebouw in Monnickendam. (dia Fons Brasser) 6 Stadhuis van Purmerend. (dia Fons Brasser) Boekjes Heemschut-serie met eenmalige korting 12,50 Dorpen in Drenthe Hergebruik oude gebouwen Landschap Waterland Leeuwarden Vestingwerken Fietsroutes Noordhollandse steden en dorpen 10,- Heemschut-das 25,- Brochure Jonge bouwkunst Gelderland 7,50 Heemschut-draagtassen 9,50 Bouwplaat Korenmetershuis 5,- Voor kortingen via Heemschut zie pag. 29. U kunt bestellen door de prijs van het artikel over te maken naar giro 124326 t.n.v. Bond Heemschut Am sterdam o.v.v. het artikel. Er worden geen verzendkosten in rekening ge bracht. U bent ook welkom bij onze stand (nummer D164a) op de Beurs Res- toration '92 (op 20, 21 en 22 oktober in de RAI, Amsterdam) waar u bo venstaande artikelen ook kunt kopen, (zie ook pag. 24 en 25) De Bond Heemschut heeft voor zijn leden een setje met wenskaarten sa mengesteld met afbeeldingen van karakteristieke stads- en dorpsge zichten. De afbeeldingen zijn ge maakt door de Haarlemse kunstfoto graaf Fons Brasser, met wie de re dactie ook een interview had (zie pag. 33). Brasser maakte de dia's in Noordhollandse dorpen en stadjes t.b.v. de fietsroutes, die Heemschut vorig jaar uitgaf. Met het kopen van een setje wenskaarten steunt u het actie-werk van de Provinciale Com missies van de Bond Heemschut. Deze commissies zijn sinds enige tijd zelfstandiger gaan functioneren, ook financieel. Daarom moeten zij op zoek naar extra financiële midde len. Achter op de wenskaarten staat ook een oproep om lid van Heem schut te worden en ons telefoon nummer voor meer informatie. Koop een setje met zes stads- en dorpsgezichten voor een tientje en u helpt Heemschut zijn beschermings- werk nog beter te doen. U bestelt het setje door 10.- (incl. verzendkosten) over te maken op giro 124326 t.n.v. de Bond Heem schut, Amsterdam met vermelding van 'wenskaarten'. Wij sturen u dan het setje toe. P.S. Als u Heemschut extra wilt steunen mag u natuurlijk ook meer geld overmaken.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1992 | | pagina 43