•sssas-»-* (gntyrion Ikwil zeker weten datikdebestegajagedemktös die in Nederland tekoo Uw huis is afdoende beveiligd, maar hoe safe is uw garagedeur? Een gewone kantel- deur is simpel te kraken... Maar eenCenturion deur niet! Een automatische Centurion garage deur heeft géén handgrepen, géén sloten en géén kwetsbare kunst stof slotjes onder aan, die je met 'n schroevedraaier zo open wipt. Voorzien van een afstandbediening Centurion deuren uit niet tropisch Redwood: een modern kwaliteitsprodukt rolt de Centurion deur automatisch open en dicht. Beklemd raken is niet mogelijk, v R E N F O R M want hij loopt bij enige weerstand gelijk weer terug. Hij is geruisarm, perfect geïsoleerd en sluit rondom af door middel van kunststof tochtprofïelen. Hij is boven dien stijlvol en wordt nauwkeurig op maat gemaakt. Vervaardigd uit de beste houtsoort die er is; Redwood, gekweekt in Californië. Wtmmk Handig en objectief Vragenformulier leert u precies waarop u moet letten bij de aanschaf van een garagedeur. Eén druk op de knop en de garagedeur gaat open. U hoeft er niets eens voor uit de auto. Tot slot nog dit. Weet u wel waarop u allemaal moet letten wanneer u een nieuwe garagedeur gaat aanschaffen? Misschien niet. Dat is begrijpelijk, want zo'n garage deur koop je maar één keer in je leven. Om u te helpen heeft Centurion een speciaal Vragenformulier opgesteld. Vraag het aan door middel van onderstaande coupon. Bellen kan ook (gratis): 06-0224040 Doelmatig investeren in veiligheid, daar wil ik meer over weten. Stuur mij uitgebreide (gratis) documentatie over de privé garagedeuren van Centurion. Naam: Straat:. Postcode: Woonplaats:. Leeftijd: Telefoon: Gewenste deurbreedte: cm Gewenste deurhoogte: Opsturen in envelop (postzegel hoeft niet) naar: Centurion deuren b.v., Antwoordnummer 6159, 1380 WB Weesp. Bellen kan ook (gratis) 06-0224040. Faxnummer: 02940 - 11535 Is uw garagedeur tot de tanden gewapend? A G U L 1 E R 1 HE0492

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1992 | | pagina 52