een sterk verhaal van Renof ors behoeden om te behouden CONSERDUC RENOFORS" bouwkundig hoofdopzichter 1e tekenaar bouwkundig hoofdopzichter/opzichter Architectenbureau ir. T. van Hoogevest b.v. Architectenbureau ir. T. van Hoogevest b.v. Renofors herstelt al ruim vijftien jaren aangetaste en verzwakte houtkonstrukties, zoals balkeinden, muurplaten, spantbenen, blokkelen etc. door middel van een polymeerchemische restau ratietechniek met vooraf gemaakte statische berekeningen. Door toepassing van speciaal voor dit doel ontwikkelde epoxy harsen en glasfibers zi n inmiddels in duizenden objecten de dragende en esthetische funkties van vele houtkonstrukties her wonnen tegen relatief lage kosten en met optimaal behoud van het oorspronkelijke. *Voor nadere informatie ligt er een documentatiemap voor u klaar, compleet met een (verkorte) lijst van door Renofors uitge voerde objecten. Renofors, gewapend in hout Houtworm-, Boktor-, Bonte Knaagkever-, Zwamaantastingen, etc., bedreigen waardevolle houtkonstrukties in vele monumen tale gebouwen zoals kerken, kastelen, molens, boerderijen enz. Conserduc voert sinds 1950 curatieve en preventieve behande lingen uit tegen houtaanvretende insecten en houtaantastende schimmels met gebruikmaking van de modernste middelen en methoden, door geheel Nederland. Conserduc is tevens leveran cier van een modern pakket houtverduurzamings- middelen voor de Bouw en "doe het zeiver". Wilt u het oorspronkelijke behouden en kosten bespa ren? Vraagt u dan vrijblijvend onze documentatie aan of een kosteloos advies/offerte. Lid van Stationsstraat 41a, 4921 AC MADE - Tel. 01626-86363* - Fax. 01626-86044 Het architectenbureau van Hoogevest is met ca. 22 medewerkers gevestigd in Amersfoort en Utrecht en verricht sinds de oprichting, 75 jaar geleden, werkzaamheden op het gebied van de restauratie, nieuwbouw en onderhoudsadvisering. Door vernieuwing van het opdrachtenpakket, in het midden en westen van Nederland, met restauratie- en nieuwbouwprojecten van uiteenlopende aard - raadhuizen - scholen - kastelen - kerken - is er be hoefte ontstaan aan een uitbreiding van het team, waarbij continuïteit is gewaarborgd. In verband met het in uitvoering komen van enkele mid delgrote en grote restauratieprojecten willen wij in contact komen met een of iemand die hiervoor opgeleid wil worden Tevens willen wij ter versterking van ons team voor de nieuwbouw graag in contact komen met een en Kandidaten die naast een bouwkundige opleiding be schikken over een ruime praktijkervaring hebben de voorkeur. Uitgangspunt voor de bepaling van het salaris is de C.A.O. voor personeel in dienst van architecten bureaus. De leeftijd ligt tussen de 30 en 45 jaar. Bij gebleken geschiktheid voor de functies bouwkun dig hoofdopzichter/opzichter wordt een zaakauto ter beschikking gesteld. Schriftelijke reacties met curriculum vitae kunt u, uiter lijk tot na 14 dagen, richten aan ons bureau te Amersfoort. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wen den tot de heer A. A van Daatselaar, telefonisch bereik baar via het bureau, of privé 02154 - 16415. Westsingel 9 3811 BA Amersfoort Telefoon 033 - 631705

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1991 | | pagina 8