-1- HEEMSCHUT voor de jaarlijkse Algemene Vergadering van de Bond Heemschut, die gehouden zal worden op zaterdag 26 mei 1990, in Sociëteit Amicitia, Stadsring 32 te Amersfoort. Aanvang 10.30 uur. 1Opening 2. Notulen van de vergadering van 20 mei 1989 (gaan hierbij). 3Ingekomen stukken 4. Mededelingen. 5. Verslag over het verenigingsjaar 1989 (gaat hierbij). 6. Goedkeuring van de rekening en verantwoording over 1989 van de penningmeester, vergezeld van het rapport van de registeraccountant over het boekjaar 1989, strekkend tot décharge van de leden van het dagelijks bestuur voor het door hen gevoerde beleid en van de leden van het Algemeen Bestuur voor het door hen gehouden toezicht. 7. Mededelingen over de begroting 1990 (gaat hierbij). 8. Mededeling van het door het bestuur van de 'Stichting Heemschut Restauratie Hulpfonds' over 1989 gevoerde beheer. 9. Vaststelling wijziging Statuten. 10. Mededelingen over het Europa Nostra-Congreste houden in september 1990. 11. Mededelingen over de regionale bijeenkomsten van de Provinciale Commissies/Afdeling 12. Benoemingen leden Algemeen Bestuur. Aftredend volgens rooster zijn de heren Benthem de Grave, Bronger, van den Hoek Ostende en Reijenga. De heer Reijenga is wegens het bereiken van de 70-jarige leeftijd ingevolge art. 7 lid 5 van de statuten niet herbenoembaar. Voorgesteld wordt de heren Benthem de GraveBrongers en van den Hoek Ostende te herbenoemen. 13. Voorziening in vacatures. Voorzien moet worden in de volgende vacatures: a. voorzitter van de Provinciale Commissie Friesland, b. secretaris van de Provinciale Commissie Friesland, csecretaris van de Provinciale Commissie Drenthe d. secretaris van de Provinciale Commissie Zuid-Holland. Voorgesteld wordt te benoemen in de vacatures sub a.de heer J.C. de Kroon, wethouder, te Harlingen, sub b.: mr. E. Loesberg, advocaat, te Leeuwarden, sub c.: ir. R. Ritz, directeur Stichting het Drentse Welstandstoezicht,- P.C.-lid, te Assen, sub d.mw. C.M. van Dam, P.C.-lid, te Ter Aar. 14. Rondvraag. 15. Sluiting. w AGENDA

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1990 | | pagina 43