DE UNDEHOEVE NOS ABELN - VLOEREN 020-341076 untti&bev Qtn Verkoop bij inschrijving advisering levering ook buiten kantooruren Voor elk laag-bij-de-gronds probleem! Voor elke renovatie Het Laagt 238-240, 1025 GN Amsterdam Burgemeester en wethouders van Voorschoten maken bekend, dat zij het voornemen hebben de gemeenteraad voor te stellen om te verkopen het pand De Lindehoeve is gelegen in de wijk Bijdorp, nabij de sporthal en de brandweerkazerne. Het perceel is plaatselijk bekend, Burgemeester Van der Haarplein 8 en heeft inclusief het bijbehorende erf een totale oppervlakte van ca. 2175 m2. De voormalige boerderij is in 1987 gedeeltelijk door brand verwoest, maar is voor het grootste gedeelte bewaard gebleven. Het pand staat op de rijksmonumentenlijst en valt derhalve onder monumentenzorg. Het dient als monument bewaard te blijven en door de koper als zodanig te worden hersteld. Voorzover en indien de financiële middelen daarvoor beschikbaar toereikend zijn, kan in de kosten van restauratie door middel van het verlenen van overheidssubsidie worden tegemoetgekomen. Op grond van het geldende bestemmingsplan Bijdorp heeft het pand de bestemming 'bijzondere doeleinden, klasse A'; op grond van deze bestemming kan het pand voor diverse doeleinden worden gebruikt. Een andere bestemming, bijv. die van kantoor, woning, klein ambachtelijk (milieuvriendelijk) bedrijf, restaurant wordt echter niet bij voorbaat uitgesloten. Vóór de brand vertegenwoordigde het pand een waarde van ca. 700.0.00,- Aan belangstellenden wordt de gelegenheid geboden om op,het perceel als kandidaat-koper in te schrijven. Bij inschrijving tegen naar het oordeel van de gemeente te lage prijzen zal niet of via een andere procedure tot verkoop worden overgegaan. Desgevraagd zal de mogelijkheid worden geboden het perceel te bezichtigen. Nadere informatie omtrent het perceelde inschrijving en de verkoopvoorwaarden is verkrijgbaar op de gemeen tesecretarie, afdeling bestuurszaken, kamer 040 (telefoon 01717-2141, toestel 153). Inschrijvingen dienen uiterlijk op 13 juni met gebruikmaking van het daarvoor bestemde formulier bij het gemeentebestuur te zijn ingediend. Voorschoten, 20 mei 1988 Geluidwerende vloeren o.a. in Tolhuis Gorkum, Kasteel Woerden, Kasteel Renswoude, Afrikahuis Amsterdam, Bastion Breda Uitsluitend met garantie volgens norm (NEN-DIN) De Dieze 27, 5684 PT Best Tel. 04998-99108 Engels, 18de eeuw Spaanse, Nederlandse, Engelse en Duitse meubelen: Kabinetten, kisten, tafels, banken, bureaus en stoelen uit de 17de, 18de en 19de eeuw: Wij bieden u een keuze uit meer dan 1000 meubelen in onze showroom van 2000 m2. Alle meubelen worden geleverd met certificaat van echtheid én een inruilgarantie.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1988 | | pagina 24