Phytogran, een natuur-ontdekking voor slaapproblemen. imtHöWrgen EEUWENOUDE EIKEN Slaap opnieuw ontdekt met Phytogran De natuur helpt ons slapen. Phytogran voor een uit geslapen gevoel. De Dieze 27, 5684 PT Best Tel. 04998-99108 \tHxSL Spaanse, Nederlandse, Engelse en Duitse meubelen: Kabinetten, kisten, tafels, banken, bureaus en stoelen uit de 17de, 18de en 19de eeuw. Wij bieden u een keuze uit meer dan 1000 meubelen in onze showroom van 2000 m2. Alle meubelen worden geleverd met certificaat van echtheid én een inruilgarantie. balken uit voorraad leverbaar, eventueel tot uw maat herzaagd GEWATERD PEREN FA. P. VAN DAM ZN Houthandel en -zagerij NIEUWERBRUG a/d RIJN Telefoon 03488-206 Aandacht voor uw tuin TUINARCHITECTEN EN HOVENIERS Reijerskoop 145 - 2771 BH Boskoop 01727-6732 Gezondheidsnieuws Wie last heeft van problemen bij het inslapen of onrustig slaapt, staat zeker niet alleen. Een op de zes mensen heeft slaapmoeilijk- heden. Slaapproblemen bestaan echter niet alleen uit slecht slapen. Slaapproblemen uiten zich ook in prikkelbaarheid, ochtendhumeur, oververmoeid heid en stress. Daarom verdient het slaapprobleem onze aan dacht. De wereld van de geneeskrach tige planten en kruiden is een bijna onuitputtelijke apotheek, die ook vandaag de dag niets van haar waarde heeft verloren. Zo ontdekte het ontwikkelingsteam van Dr. Grandel de uitgesproken goede werking van St. Janskruid en Hop, gecombineerd in een dosering van 100 mg elk: de Phytogran dragees. De ontspannende werking van Phytogran dragees bevorderen de natuurlijke slaap en doen de geestelijke spanning en druk afnemen, die vaak de aanleiding zijn van het slechte slapen. Phytogran is een zuiver plant aardig slaapmiddel dat de rust gevende stoffen uit St. Janskruid en Hop in een werkzame do sering samenvoegt. Deze combi natie maakt het mogelijk Phytogran gedurende lange tijd als kuur in te nemen, zonder enige bijwerking of het gevaar van beïnvloeding van het reactie vermogen. Phytogran zorgt dat uw lichaam langzamerhand zijn natuurlijke balans hervindt, die onontbeer lijk is voor een verkwikkende nachtrust. Het zorgt dus niet bij inname direkt de eerste keervoor slaap. Maar geleidelijk aan ver hoogt Phytogran de draagkracht van uw zenuwgestel. Problemen en stress situaties kunt u weer beter de baas. De grauwsluier van alledag wordt lichter en u voelt zich minder depressief. Al deze factoren zorgen ervoor dat men zich, met Dr. Grandel Phytogan dragees, van top tot teen weer fitter, gezonder, ont- spannen en uitgeslapen voelt. Een produkt van Indros-Almere. Postbus 1001. tel. 03240-20280. Phytogran van Dr. Grandel is verkrijgbaar bij apotheek, dro gisterij of reformzaak in verpak kingen van 30 en 100 dragees. MKef Engels, 18de eeuw qp Heemschut, maart-april 1988 3

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1988 | | pagina 3