Hoe overwin ik OÜDERDOMSKLACHTEN Oud worden, jong blijven met Kwai® knofiookdragees Misschien heeft u die leeftijd nog niet bereikt. Toch kent iedereen de problemen van mensen boven de 40. Wat sneller moe, pijn in de gewrichten, krampen, concentratiezwakte etc. In kranten en op de t.v. worden we hiermee regelmatig geconfrontéerd en je vraagt je dan wel eens af wat er allemaal nog boven je hoofd zou kunnen hangen (of waar je al last van hebt). Tegen het ouder worden is nog nooit wat gevonden, maar voor het ouder worden met wat min der ongemakken bestaat er al sinds de oudheid een natuur- recept: KNOFLOOK. Gezonde bloedvaten en een nor male bloeddruk zijn onontbeerlijk voor de lichamelijke en geeste lijke conditie en vitaliteit ook als de jaren beginnen te tellen. Dan helpt vaak niets u beter dan knoflook. Mensen die veel knoflook eten voelen zich veel gezonder en heb ben vaak minder last van ouder- domsklachten. Dat knoflook het verouderings proces vertraagt en u jonger doet voelen is niet alleen gebaseerd op dé ervaringen uit de natuur geneeskunde maar wordt heden ten dage ook bevestigd door de moderne wetenschap. Deze gegevens hebben het ontwikkelingsteam van Lichtwer Pharma ertoe aangezet om Kwai volgens een nieuw procédé te ontwikkelen. Tijdens het testen van Kwai op zijn werkzaamheid kwam men tot opmerkelijke resul taten. Dit heeft geleid tot accepta tie van Kwai als een uniek middel bij het bestrijden van ouder- domsklachten. Vaak al na enige dagen herstelt u van de klachten en voelt u zich jonger en vitaler. Veel mensen denken dat alle knoflookpreparaten eender zijn, maar er zijn grote verschillen. Kwai, heeft dragees met een bijzonder hoog gehalte aan natuurlijke knoflook. Het aantal in te nemen dragees per dag komt overeen met 1 teentje verse knoflook. Bovendien is Kwai reukloos. Naast de hoge concentratie knoflook bevatten de dragees namelijk ook nog Rutine en Crataegus, voor het gezond houden van hart en bloedvaten en Viscum Album voor de ver zorging van een normale bloed druk. Bij het ontwikkelen van Kwai dragees wordt alleen gebruik gemaakt van een uistekende kwaliteit Chinese knoflook. Daarom heeft het middel een hoger gehalte aan werkzame stoffen dan andere knoflook preparaten. De snelle werking van Kwai heeft al vele gebruikers doen verbazen, want al na enige dagen na het begin van een kuur ondervindt u verbetering. U voelt zich jonger, beter, vitaler en energievol. Kwai is receptvrij te verkrijgen bij drogisterij, reformhuis en apotheek in een verpakking van 200 dragees. Een leuke bijkom stigheid is dat de prijs u zeker zal meevallen. Hooggeconcentreerde Kwai knotlooklookdragees in handige doordrukstrips zijn klein van lormaal en daardoor gemakkelijk in te nemen. Suikenvrij. Een produkt van Indros Almere 03240-20280

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1987 | | pagina 32