Uit het Korenmetershuis Contributie 1982 Dagelijks bestuur: Algemeen bestuur: Secretariaten Prov. Commissies: Technisch adviseurs De contributie werd laatstelijk, ingaande 1 januari 1977, (5 jaar geleden!) met 10,- verhoogd. Intussen zijn de exploitatiekosten door opgetreden prijsstijgingen e.d. zo danig toegenomen, dat een - zij het matige - verhoging thans niet langer kan worden uitgesteld. In de op 7 mei j.1. gehouden jaarlijkse algemene vergade ring heeft het bestuur zich dan ook genoodzaakt gezien een voorstel tot verhoging van de contributie-/bijdrage te doen. De Algemene Vergadering heeft zich daarmede verenigd en het bestuur gemachtigd, rekening houdende met de ge maakte opmerkingen, naar bevind van zaken te handelen. Nader beraad heeft er tenslotte toe geleid, dat de minimum contributie-/bijdrage, ingaande I januari 1982is vastge steld op de volgende bedragen: individuele leden 45,- per jaar leden jonger dan 30 jaar (was 25 jaar) 20,- per jaar leden ouder dan 65 jaar 25,-per jaar donateurs en rechtspersonen 65,- per jaar Het bestuur vertrouwt erop dat de leden de redelijkheid van dit besluit zullen aanvaarden en begrip zullen hebben voor de moeilijke financiële situatie, waarin ook de Bond Heem schut zich, mede als gevolg van de economische recessie, bevindt. Het verwacht, dat de leden, juist onder deze om standigheden de vereniging trouw zullen blijven en dat op hun onmisbare steun ook nu mag worden gerekend. Het zou bovendien bijzonder op prijs worden gesteld, in dien men de 70-jarige extra zou willen gedenken door als nog een lustrumgift - alle combinaties met het cjfer 7 zijn welkom - over te maken op postgiro 124326. Vele medele den gaven reeds het goede voorbeeld. Bij voorbaat veel dank voor Uw trouw en steun! G. K. J. M. Hamm, Amsterdam; voorzitter W. van Driel, Amsterdam; secretaris S. Doyer, Baarn; penningmeester Mr. E. Dienaar, Amsterdam Drs. H. C. van Eek, Bunnik Drs. D. van Leeuwen, Zaandijk G. Prins, Amsterdam G. B. H. van Woudenberg, 's-Gravenhage A. Barendregt, Driehuizen; voorzitter Prov. Commissie Noord-Holland Mr. H. Bergé, 's-Hertogenbosch; voorzitter Prov. Commis sie Noord-Brabant S. Budding', Steenderen Mr. C. T. de Bijll Nachenius, Broek in Waterland W. J. Cortenraad, Wassenaar Mr. J. H. Engel, Amsterdam P. H. J. Francot, Santpoort-Zuid Mr. H. Greebe, Orvelte; voorzitter Prov. Commissie Drenthe Drs. J. H. W. M. Hansen, Roermond; voorzitter Prov. Commissie Limburg Mr. J. H. van den Hoek Ostende, Amsterdam Mr. W. W. Hopperus Buma, Warnsveld, voorzitter Prov. Commissie Gelderland Ir. W. L. Jansen, Zwolle; voorzitter Prov. Commissie Over ijssel T. J. Koek, Winschoten; voorzitter Prov. Commissie Groningen B. Nauta, Heerenveen; voorzitter Prov. Commissie Friesland Mr. H. E. Phaff, Santpoort-Zuid Dr. E. B. J. Postma, Utrecht; voorzitter Prov. Commissie Utrecht Drs. E. Roelofsz, Rotterdam; voorzitter Prov. Commissie Zuid-Holland J.. J. Schilstra, Bergen N. H. G. M. Scholten, Schijndel Jhr. mr. T. A. J. W. Schorer, Middelburg, voorzitter Prov. Commissie Zeeland Ir. T. S. Smith, Utrecht Mevr. dr. S. E. Steigenga-Kouwe, Naarden A. Stork, Weesp. Groningen: ir. P. Reijenga, van Iddekingeweg 167, 9721 CG Groningen Friesland: ir. G. Akkerman, Weerd 14B, 8911 HM Leeuwarden Drenthe: G. Kranenborg, Parkstraat 26, 9401 LJ Assen Overijssel: A. A. C. Maaskant, de Doornweg47, 8035 PD Zwolle Gelderland: drs. K. Hengeveld, Gravin Adalaan 2, 6882 AK Velp Utrecht: mevr. drs. L. J. Westermann-van der Steen, p/a Plompetorengracht 9-11, 3512 CA Utrecht Noord-Holland: R. Schimmel, In de Houtzaagmolen 24, 1115 GJ Duivendrecht Zuid-Holland: ir. D. van der Veen, Lindesingel 102, 3053 JM Rotterdam Zeeland: J. de Hoogh, 'Coppenhage', punt 5, 4332 AB Middelburg Noord-Brabant: jhr. mr. Van Weede van Dijkveld, Loonsebaan 175, 5263 CN Vught Limburg: G. Meijer, Iepenlaan 38, 6241 AE Bunde Groningen: P. L. de Vrieze, Groningen Friesland: ir. D. Tuinstra, Leeuwarden Drenthe: ir. J. A. M. den Boer, Assen Overijssel: B. Meffert, Zwolle Gelderland: W. van Keulen, Wageningen Utrecht: J. D. Heybroek, Zeist Noord-Holland: (boven het IJ) P. Jongens, Driehuis Noord-Holland: (beneden het IJ) A. v.d. Vliet, Haarlem Noord-Holland: (Amsterdam) mevr. drs. J. Bierenbroods- pot-Rudolph, Amsterdam. Zuid-Holland: L. J. van den Boogert, Schoonhoven, en mr. N. H. L. Wennekers, 's-Gravenhage Zeeland: ir. M. de Vink, Middelburg Noord-Brabant: J. A. J. M. van Rosmalen, 's-Hertogen bosch Limburg: ir. L. A. L. Hamers, Bunde Alg. technisch adviseur: ir. A. J. Gerritse, Vught. 182

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1981 | | pagina 36