AMERONGEN Igcmccnt^haarlGm WAN STOCKUM5 ANT BV KUNSTVEILINGEN bouwkundig medewerk(st)er TE KOOP KÜOKGEVELPXND gevestigd 1833 Regelmatig veilingen van Antiek - Schilderijen Aziatische kunst - Grafiek Munten en Penningen - Boeken Topografische prenten en Tekeningen Catalogi op aanvraag Afspraak aanbevolen J.P. Barr van der Hoef C.P.de Jongh - drs. P.A.G.W.E. Pruimers Prinsengracht 15 - Tel. 070-649840 2512 ËW 's-Gravenhage Bij het bedrijf openbare werken is er op de sektie ontwerp van de afdeling monumenten zorg een plaatsingsmogelijkheid voor een vakaturenr. 206201/222/HS Enige funktie-informatie: - het maken van restauratie/verbouwingsplan nen en het verrichten van bijbehorende ont- werpwerkzaamheden - het voorbereiden en begeleiden van plannen, die worden uitbesteed aan partikuliere architektenburo's; - koördinatie en uitvoering van planinventa risatie; - administratieve afwikkeling van uitgevoerde projekten; - het bijwonen van bouwvergaderingen; - deelname aan projektgroepen stadsver nieuwing. Vereisten: - opleiding h.t.s. bouwkunde of gelijkwaardig nivo; - bouwkundige ervaring in een soortgelijke funktie; - in staat zijn om zelfstandig te werken-, - leeftijd tot ca. 40 jaar. Een benoeming zal afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring geschieden in de rang van technisch ambtenaar c.q. technisch ambtenaar le klas, aan welke rangen een maksimum salaris van f. 3.192,- respektievelijk f3.480,- bruto per maand is verbonden. Een psychologisch onderzoek en een gesprek met de medewerkers van de betrokken sektie maken deel uit van de selektieprocedure. Nadere inlichtingen over deze funktie kunnen worden verkregen bij de heer F. Breen, chef sektie ontwerp, telefonisch bereikbaar onder nummer 023 - 31 91 50, toestel 322. De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag- De gemeente Haarlem is aangesloten bij het l.Z.A Noord-Holland Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek van de brief van het bij de functie genoemde vakaturenummer. binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden aan de burgemeester van Haarlem. Postbus 5112003 PB Haarlem Door artsen-echtpaar geheel gerenoveerd monumentaal te Amerongen met 700 m2 eigen grond. Het pand werd in 1980-1981 geheel voor eigen gebruik gerestaureerd, op uiterst deskundige wijze geisoleerd en van alle moderne gemakken voorzien en gestoffeerd. INDELING: grote woon- en eet keu ken met open haard en verwarmde tegelvloer afm. 40 m2 zitkamer eveneens met open haard, studeerkamer, hal, toilet, trap naar verdieping met zeer apart houtwerk. Boven: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, zeer veel bergruimte. Alles voorzien van c.v.-gas en in nieuwstaat. Vaste prijs f 395.000,— k.k. Voor liefhebbers een geweldig charmant en leefbaar huis in een prachtige omgeving, centraal gelegen. Voor inlichtingen: 03430-2447 of 4363 Brieven: Middenlaan 3 Doorn

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1981 | | pagina 45