I RESX4URKTIE 4NTIEK GOUDERAK BK 'HET OUDE AMBACHT IN VERTROUWDE HANDEN' gerestaureerde kerken, raad huizen e.d.: v.h. e.w. de keijzer restauratie gespecialiseerd in restauratie van antiek kerkmeubilair etc. middelblok 36 - 2831 bp gouderak telefoon 01827-3878 Ameide N.H. kerk Ameide raadhuis Amsterdam Nieuwe Kerk Amsterdam Portugees Israëlische Synagoge Amsterdam pand Noordermarkt Asperen N.H. kerk Barneveld N.H. kerk Beekbergen N.H. kerk Beneden-Leeuwen N.H. kerk Benschop N.H. kerk Bergambacht N.H. kerk Boven-Leeuwen N.H. kerk Capelle a/d IJssel N.H. kerk Diepenheim N.H. kerk Doorweth kasteel "De Doorwerth" Dreumel N.H. kerk Oriebergen raadzaal Ede - N.H. kerk Ermelo N.H. kerk Geldermalsen N.H. kerk Giessenburg N.H. kerk Goes raadhuis Gouda Agnietenkapel Gouda St. Janskerk Gouda Wees- en Aelmoeseniershuis Goudriaan N.H. kerk Groot-Ammers N.H. kerk Groenlo N.H. kerk Den Haag Engelse Ambassade Den Haag Jacobskerk Haastrecht N.H. kerk Haastrecht raadhuis Hagestein N.H. kerk Harderwijk N.H. kerk Hendrik Ido Ambacht N.H. kerk Heukelum N.H. kerk Hillegersberg Hillegondakerk Hoornaar N.H. kerk Katwijk a/d Rijn N.H. kerk Lage Vuursche Kasteel Drakensteijn Leerdam N.H. kerk Leerdam Hofje van Aerden Leiderdorp N.H. kerk Lexmond N.H. kerk Oe Lier N.H. kerk Loosduinen Abdijkerk Lopik N.H. kerk Lopikerkapel N.H. kerk Maarssen N.H. kerk Medemblik Kasteel Radboud Middelharnis raadzaal Moerkapelle N.H. kerk Molenaarsgraaf N.H. kerk Montfoort N.H. kerk Moordrecht N.H. kerk Mijnsheerenland N.H. kerk Naarden St. Vituskerk Nederhorst den Berg kasteel Nieuwland N.H. kerk Nieuwpoort N.H. kerk Noordeloos N.H. kerk Noordwijk-Binnen N.H. kerk Ophemert N.H. kerk Oud-Alblas N.H. kerk Ouderkerk a/d Amstel Metaherhuis Ouderkerk a/d IJssel N.H. kerk Oudewater N.H. kerk Oudewater raadhuis Oudewater heksenwaag Oud-Reeuwijk N.H. kerk Piershil N.H. kerk Polsbroek N.H. kerk Poortugaal N.H. kerk Rijnsaterwoude N.H. kerk Schoonhoven raadhuis Tienhoven a/d Lek N.H. kerk Utrecht Catharijneconvent Utrecht Buurkerk Utrecht Jacobikerk Utrecht Janskerk Utrecht Nicolaikerk Vianen N.H. kerk Vlaardingen N.H. kerk Vreeland N.H. kerk Westervoort N.H. kerk Westmaas N.H. kerk Wijk bij Duurstede N.H. kerk Zaltbommel St. Maartenskerk Zevenhuizen N.H. kerk Zierikzee N.H. kerk Zierikzee trouwzaal Zoeterwoude N.H. kerk Zwammerdam N.H. kerk etc. Arch. Ir. T. van Hoogevest te Amersfoort.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1981 | | pagina 40