Zij besturen en adviseren de Bond Heemschut: Dagelijks bestuur: Algemeen bestuur: Secretariaten van de Provinciale Commissies: Technische adviseurs HEEMSCHUT G. K. J. M. Hamm, Amsterdam; voorzitter J. G. Oost Lievense, Bussum; secretaris W. van Driel, Amsterdam; 2e secretaris S. Doyer, Baarn; penningmeester Mr E. Dienaar, Amsterdam Drs. H. C. van Eek, Bunnik P. H. J. Francot, Santpoort-Zuid Drs. D. van Leeuwen, Zaandijk G. Prins, Amsterdam G. B. H. van Woudenberg, 's-Gravenhage A. Barendregt, Driehuizen; voorzitter Prov. Commissie Noord-Holland Mr. H. Bergé, 's-Hertogenbosch; voorzitter Prov. Com missie Noord-Brabant Mr. C. T. de Bijll Nachenius, Broek in Waterland W. J. Cortenraad, Wassenaar Mr.J. H. Engel, Amsterdam Mr. H. Greebe, Orvelte; voorzitter Prov. Commissie Drenthe Drs. J. H. W. M. Hansen, Roermond; voorzitter Prov. Commissie Limburg Mr.J. H. van den Hoek Ostende, Amsterdam Mr. W. W. Hopperus Buma, Wamsveld, voorzitter Prov. Commissie Gelderland Ir. W. L. Jansen, Zwolle; voorzitter Prov. Commissie Overijssel T. J. Koek, Winschoten; voorzitter Prov. Commissie Groningen Jhr. mr. L. M. Michiels van Kessenich, Banholt/Mheer B. Nauta, Heerenveen; voorzitter Prov. Commissie Friesland Mr. H. E. Phaff, Santpoort-Zuid Dr. E. B. J. Postnra, Utrecht; voorzitter Prov. Commissie Utrecht Drs. E. Roelofsz, Rotterdam; voorzitter Prov. Commissie Zuid-Holland J. J. Schilstra, Bergen N.H. G. M. Scholten, Schijndel Jhr. mr. T. A. J. W. Schorer, Middelburg, voorzitter Prov. Commissie Zeeland Ir. T. S. Smith, Utrecht Mevr. Dr. S. E. Steigenga-Kouwc, Naarden A. Stork, Weesp Groningen: ir. P. Reijenga, van Iddekingeweg 167, 9721 CG Groningen Friesland: ir. G. Akkerman, Weerd I4B, 8911 HM Leeuwarden Drenthe: G. Kranenborg, Parkstraat 26, 9401 LJ Assen Overijssel: A. A. C. Maaskant, de Doornweg 47, 8035 PD Zwolle Gelderland: drs. K. Hengeveld, Gravin Adalaan 2, 6882 AK Velp Utrecht: Mevr. drs. L. J. Westermann-van der Steen, p/a Plompetorengracht 9-113512 CA Utrecht Noord-Holland: P. Jongens, v.d. Vondellaan 47, 1985 BB Driehuis Zuid-Holland: ir. D. van der Veen, Lindesingel 102, 3053JM Rotterdam Zeeland: J. de Hoogh, 'Coppenhage', punt 5, 4332 AB Middelburg Noord-Brabant: vacature Limburg: vacature Groningen: P. L. de Vrieze, Groningen Friesland: ir. D. Tuinstra, Leeuwarden Drenthe: ir. J. A. M. den Boer, Assen Overijssel: B. Meffert, Zwolle Gelderland: W. van Keulen, Wageningen Utrecht:J. D. Heybroek, Zeist Noord-Holland: (boven het IJ) P. Jongens, Driehuis Noord Holland: (beneden het IJ) A. v.d. Vliet, Haarlem Noord-Holland: (Amsterdam) mevr. drs. J. Bierenbroods- pot-Rudolph, Amsterdam Zuid-Holland: L. J. van den Boogert, Schoonhoven, en mr. N. H. L. Wennekers, 's-Gravenhage Zeeland: ir. M. de Vink, Middelburg Noord-Brabant: J. A. J. M. van Rosmalen, 's-Hertogenbosch Limburg: ir. L. A. L. Hamers, Bunde

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1981 | | pagina 22