chef van de afdeling monumentenzorg Bij het adjunct-directoraat Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening van de Dienst van Gemeentewerken wordt, in verband met pensio nering van de huidige functionaris in de loop van 1980, reeds thans gevraagd een Functe-informatie De aan te trekken functionaris zal onder meer belast worden met: - het leiding geven aan de afdeling en het bureau Stadsschoon, sa men bestaande uit vijf medewerkers. - het bewaken van de esthetische waarden en het karakter van de Leidse binnenstad met ca. 1200 monumenten. - het beoordelen van architektonische, bouwkundige en eventueel stedebouwkundige aspecten inzake het te beschermen stadsge zicht. - het uitbrengen van adviezen aan het gemeentebestuur, andere overheidsinstanties en particulieren. - het ambtshalve deelnemen aan diverse overlegorganen. - het begeleiden en coördineren van restauratiewerken. - het bevorderen van een positieve instelling bij de diverse betrokke nen ten aanzien van het belang van de monumentenzorg. Vereist: - academisch of gelijkwaardig niveau op bouwkundig terrein - ervaring op het gebied van het restaureren van bouw- en civiel technische monumenten - ervaring in leiding geven - goede contactuele eigenschappen en een grote mate van zelfstan digheid en doorzettingsvermogen - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid Salaris: Aanstelling zal, afhankelijk van opleiding en ervaring, plaatsvinden in een van de ingenieurs- of technisch hoofdambtenaren-rangen; het maximaal te bieden salaris zal tussen f 5000,— en f 5600,— bruto per maand liggen. Kandidaten moeten bereid zijn mee te werken aan een psychologisch onderzoek. Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij de heer D. Schilder, hoofd van de hoofdafdeling Bouwkunde, Volkshuisvesting en Monumentenzorg. (telefoon 071-769241, tst. 210) Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer G.W. 79002 op brief en envelop binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te rich ten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, postbus 148, 2300 AC Leiden.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1979 | | pagina 86