SothebyMakvanWaay Sntidiborrbrrij ê>feanöinabië kunstveilingen Regelmatige veilingen van kunst en antiek De kunstveilingen Sotheby Mak van Waay b.v. beschikken over een uitgebreide staf specialisten die taxaties verrichten voor ver zekeringsdoeleinden, successie en boedelscheidingen. Desgewenst kunnen onze medewerkers u inlichtingen ver schaffen over de mogelijkheid tot het veilen van kunst en antiek. Via onze buitenlandse vestigingen kunnen artikelen eventueel geveild worden op plaatsen waar de verkoopmogelijkheden het gunstigst liggen. Bel voor inlichtingen: Kunstveilingen Sotheby Mak van Waay B.V. Managing director J. P. Glerum, Rokin 102,1012 KZ Amsterdam, tel.: 020-24 6215 (GEM. EPE) OP DE VELUWE "DE BONTE BOK" anno 1861: boerderij T type op 2036 m2, onder Monumentenzorg (fiscale aftrek), in het centrum van het dorp gelegen, grotendeels gerestaureerd. Vanwege aanvaarding van een projekt in Afrika moeten we dit mooie plekje verlaten en zoeken een nieuwe eigenaar. Bondige omschrijving; gelijksvloers brede middengang woonkamer met bedstede-kasten, opkamer boven kelder, toilet, keuken, hal met trap, "platdak" met pomp, bakhuis, grote deel met krachtstroom aansluiting. Halverwege: slaapkamer, overloop/zitje, CV ketel en boiler, beiden aardgas. Boven voorhuis: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en toilet, doka met wastafel. Ruime vliering en boven deel grote zolders. Tuin: ruime garage, afdak, loodsje, fietsenschuur, gazons, (vrucht)-bomen, heesters, bloemen, groente en veel klein fruit. Een prijs van 425 mille kk lijkt ons alleszins redelijk. Bel voor afspraak onze makelaar: Mej. E. Schieven, Pastorielaan 4 te Epe; Tel. 05280-12630. Hauwert 112, Hauwert Tel. 02291-1980 Onze boerderij ligt in het rustieke dorpje Hauwert - tussen Hoorn en Wervershoof - 1,5 km. voorbij de Witte Kerk van Hauwert aan de rechterkant van de weg. No. 112. De antiekboerderij is herkenbaar aan zijn fraaie witte muren en blauw schilderwerk. Wij zijn dagelijks - ook zondags - geopend vanaf 10.00 uur. Gespecialiseerd in antieke Skandinavische boerenmeubelen. Hangeweven Skandinavische boerenvloerkleden, antieke kachels en petroleumlampen. Maandags gesloten. Eigen import uit Skandinavië Gratis bezorging door geheel Noord-Holland

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1979 | | pagina 47