VRIJDAG 8 JUNI 1979 -19.30 UUR JAARLIJKSE ALGEMENE VERGADERING CONGRES- EN VERGADERCENTRUM VAN DE KONINKLIJKE NEDERLANDSE JAARBEURS TE UTRECHT Heemschut Aan de leden en donateurs van de Bond Heemschut. De jaarlijkse Algemene Vergadering zal plaatsvinden op vrijdag 8 juni a.s. te 19.30 uur in een zaal van het Congres- en Vergadercen trum van de Koninklijke Nederlandsejaarbeurs te Utrecht. De leden zullen geen afzonderlijke oproep ontvangen. Ter vergadering worden, zoals gebruikelijk is, de in de agenda genoemde stukken aan de leden en donateurs uitgereikt. Degenen die de jaarstukken van te voren wensen te ontvangen, kunnen deze, onder vermelding welke stukken moeten worden toegezonden, vóór 18 mei a.s. aanvragen bij het Secretariaat Bond Heemschut, Postbus 10525, 1001 EM Amsterdam, tel. 020 - 22 52 92. In het tijdschtift Heemschut" zal een verslag van de Algemene Vergadering worden opgenomen. Bond Heemschut W.g.J. U. Priesman (directeur) AGENDA 1Opening; vaststelling van de presentie. 2. Jaaroverzicht 1978 door de voorzitter. 3. Notulen van de Algemene Ledenvergadering, gehouden op 29-6-1978 in het Congres- en Vergadercentrum van de Koninklijke Nederlandse jaarbeurs, Utrecht. 4. Ingekomen stukken; mededelingen. 5. Jaarverslag over het verenigingsjaar 1978. 6. Goedkeuring van de rekening en verantwoording over 1978 van de penningmeester, vergezeld van het rapport over het boekjaar 1978 van de registeraccountants, strekkend tot décharge van de leden van het Dagelijks Bestuur voor het door hen gevoerde beheer, van de leden van het Algemeen Bestuur voor het door hen gehouden toezicht. 7. Begroting 1979. 8. Bespreking van het door het Bestuur van de „Stichting •Restauratie Hulpfonds" over 1978 gevoerde beleid. 9. Vaststelling minimumcontributie 1980. 10. Statutenwijziging. 11Dagelijks Bestuur; Algemeen Bestuur. Het Algemeen Bestuur stelt voor, het aantal bestuursleden te handhaven op 32. a. Na de Algemene Ledenvergadering d.d. 29-6-1978 trad op 9-9-1978 af als voorzitter dr. R. Hoegen; op 9-9-1978 aanvaardde dc heer G. K. J. M. Hamm de benoeming tot voorzitter; b. trad af als lid van het Dagelijks Bestuur mr. J. Roelse, vice-voorzitter; het Algemeen Bestuur stelt voor dc benoe ming per 13-12-1978 van drs. Y. P. M. van der Werff als vice-voorzitter te bekrachtigen; c. trad af als lid van het Algemeen Bestuur mr. H. N. C. Baron van Tuyll van Serooskcrken (oud-voorzitter Ned. Kastelen Stichting); in deze vacature werd nog niet voorzien; d. trad af als lid ir. G. J. A. Bouma (voorzitter Provinciale Commissie Friesland); het Algemeen Bestuur stelt voor, de; benoeming van de heer B. Nauta als voorzitter van de Provinciale Commissie Friesland te bekrachtigen. Het Algemeen Bestuur stelt voor, de benoeming van mr. H. Greebe tot voorzitter van dc Provinciale Commissie Drenthe (in de vacature ontstaan door het aftreden van dc heerj. H. Roukcma) te bekrachtigen. e. Volgens het rooster van aftreden zijn aan de beurt dc bestuursleden: mr. C. T. de Bijll Nachenius W. F. K. Engelbrecht mr. W. W. Hopperus Buma drs. E. Roelofsz A. Stork (A.B.) herkiesbaar (A.B.) niet herkiesbaar (A.B.) herkiesbaar (A.B.) herkiesbaar (A.B.) herkiesbaar f. Benoeming tot secretaris van een Provinciale Commissie: ir. K.J. C. Merks, Noord-Brabant. Wat verder ter tafel komt. 12. 13. Rondvraag; sluiting, ad agendapunt 11 De leden en donateurs hebben het recht t.a.v. alle bestuurs- benoemingen uiterlijk 14 dagen voor dc dag van de verga dering tegenkandidaten op te geven aan dc secretaris, p.a. Secretariaat van de Bond Heemschut, d.m.v. een schrifte lijk verzoek ondertekend door ten minste 10 leden. -Bijvoegsel behorende bij Heemschut no. 3, maart 1979

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1979 | | pagina 19