DONDERDAG 29 JUNI 1978 -19.30 UUR JAARLIJKSE ALGEMENE LEDENVERGADERING CONGRES- EN VERGADERCENTRUM VAN DE KONINKLIJKE NEDERLANDSE JAARBEURS TE UTRECHT Heemschut Aan de leden en donateurs van de Bond Heemschut. De jaarlijkse Algemene Ledenvergadering zal plaatsvinden op donder dag 29 juni a.s. te 19.30 uur in een zaal van het Congres- en Vergader centrum van de Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs te Utrecht. De leden zullen geen afzonderlijke oproep ontvangen. Ter vergadering worden, zoals gebruikelijk is, alle in de agenda ge noemde stukken aan de leden en donateurs uitgereikt. Degenen die de jaarstukken van te voren wensen te ontvangen, kunnen deze, onder vermelding welke stukken moeten worden toegezonden, vóór 13 juni a.s. aanvragen bij het Secretariaat Bond Heemschut, Postbus 10525, 1001 EM Amsterdam, tel. 020 - 22 52 92. In het tijdschrift .Heemschut'zal een verslag van de Algemene Leden vergadering worden opgenomen. Bond Heemschut w.g. J. U. Priesman (directeur) AGENDA 1Opening; vaststelling van de presentie. 2. Jaaroverzicht 1977 door de voorzitter. 3. Notulen van de Algemene Ledenvergadering, gehouden op 1.7.1977 in het Congres- én Vergadercentrum van de Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs, Utrecht. 4. Ingekomen stukken; mededelingen. 5. Jaarverslag over het verenigingsjaar 1977. 6. Goedkeuring van de rekening en verantwoording over 1977 van de penningmeester, vergezeld van het rapport over het boekjaar 1977 van de registeraccountants, strekkend tot décharge van de leden van het Dagelijks Bestuur voor het door hen gevoerde beheer, van de leden van het Algemeen Bestuur voor het door hen gehouden toezicht. 7. Begroting 1978. 8. Bespreking van het door het Bestuur van de „Stichting Restaura tiehulpfonds" over 1977 gevoerde beleid. 9. Vaststelling minimumcontributie 1979. 10. Statutenwijziging. 11Dagelijks Bestuur; Algemeen Bestuur. Het Algemeen Bestuur stelt voor het aantal bestuursleden te hand haven op 32. a. Na de Algemene Ledenvergadering d.d. 1.7.1977 bedanken als lid van het Dagelijks Bestuur de heren; Mr. J. H. W. Verzijl, eerste secretaris Mr. J. I. van Praag Sigaar, tweede secretaris Drs. J. M. Hengeveld, penningmeester (tevens van het Restauratie Hulpfonds) Ir. C. A. Kuysten. Het Algemeen Bestuur stelt voor in deze vacatures te voorzien door de benoeming van de heren: J. G. Oost Lievense, eerste secretaris W. van Driel, tweede secretaris S. Doyer, penningmeester (tevens van het Restauratie Hulpfonds). Ing. G. B. H. van Woudenberg wordt voorgedragen als lid van het Algemeen Bestuur in de vacature van Ir. Kuysten. b. Na de Algemene Ledenvergadering d.d. 1.7.1977 bedankten als lid van het Algemeen Bestuur de heren: Mr. G. J. te Loo (voorzitter Provinciale Commissie Groningen; Mr. te Loo blijft lid van het bestuur van de P.C. Groningen) J. H. Roukema (voorzitter Provinciale Commissie Drenthe). Het algemeen Bestuur stelt voor in de vacature van Mr. te Loo te benoemen: de heer T. J. Koek. Voorgesteld wordt het toetreden (eind 1977) van Mr. JHvan den Hoek Ostende als lid van het Algemeen Bestuur te bekrachtigen. Als opvolger van Mr. dr. L. de Gou in de functie van voorzitter van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond werd Jhr. Mr. L. M. Michiels van Kessenich bereid gevonden toe te treden tot het Algemeen Bestuur. c. Volgens het rooster van aftreden zijn aan de beurt de heren: Drs. H. C. van Eek (D.B.) herkiesbaar Mr. H. W. Phaff (A.B.) herkiesbaar G. Prins (D.B.) herkiesbaar d. Benoeming tot secretaris van een Provinciale Commissie: de heer J. Radermacher Limburg 12. Voorzitterschap per 9.9.1978 Bond Heemschut. Het Algemeen Bestuur draagt de heer G. K. J. M. Hamm voor om benoemd te worden in deze functie. 13. Wat verder ter tafel komt. 14 Rondvraag; sluiting, ad agendapunt 11, 12: De leden en donateurs hebben het recht t.a.v. alle bestuursbenoemingen uiterlijk 14 dagen voor de dag van de vergadering tegencandidaten op te geven aan de secretaris, p.a. secretariaat van de Bond Heemschut, d.m.v. een schriftelijk verzoek ondertekend door tenminste 10 leden. Redactionele bijlage bijHeemschut'5, 1978

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1978 | | pagina 21