bAbRAkeN steensanering, monument- en gevelreiniging met Monumentique pasta's en steenversterkers nöe Qrij Koningen Een verzameling antieke Westfaalse (D.) kasten zoals in geen jaren te zien was... Uunsc eH ANLiek ■nar*?"\?ni gevelreiniging lichte gedeelte behandeld met Monümentique pasta. Waar gaat het om... Reinigen van gevelvlakken, ornamenten en sculpturen vervaardigd uit broze en poreuze steensoorten zonder dat de door de beeldhouwer aan gebrachte nuances beschadigd worden of verloren gaan. Dit in tegen stelling tot stralen, beitelen of agressieve chemi-technische methoden. Monumentique pasta's reinigen effectief op een zowel voor ondergrond als milieu, onschadelijke wijze, zonder residu achter te laten. Naast grondige reiniging is preservering en versteviging van het steen materiaal vaak noodzakelijk. Hierbij is een door-en-door absorbtie vereist als garantie tegen vocht- en vorstschade. De Monumentique-SI-esters bieden u deze zekerheid! Uiteraard omvat ons MONUMENTIQUE-systeem meerdere facetten en mogelijkheden, zodat wij uitgebreide dokumentatie graag aan u ter beschikking stellen; bel: 020 - 253911 het aanbrengen van de Monumentique- Sl-ester. Nieuwe Looiersstraat 17-23 Amsterdam 1002 Telefoon 020-25 3911 Telex 16723 Boerderij „De Drie Koningen Anno 1745 Overdrijven past ons niet, maar wat wij in de loop van de jaren aan kasten bijeen hebben gebracht, houdt U niet voor mogelijk. Daar zijn we, eerlijk gezegd, een beetje trots op. Een prachtige kollektie authentieke kasten, stuk voor stuk getuigend van een bijzondere schoonheid, karakter en vakmanschap. Juwelen van ambachtelijke kunst De één nog mooier dan de andere en ondanks hun hoge ouderdom - dank zij een zeer vakkundige restauratie - verrassend gaaf.* Daarom nodigen wij U, de liefhebber, uit tot een bezoek aan onze ekspositie, waar wij U gaarne bij Uw keuze adviseren. Uw bezoek aan "De Drie Koningen" - anno 1745 - méér dan de moeite waard. Habraken is verrukt zulk een kollektie bijeen gebracht te hebben. Het moet al gek lopen als U dat ook niet wordt! onze certifikaten bevestigen echtheid en oorsprong Oude kunst en antiquiteiten Schafterdijk 40, Borkel en Schaft (Gem. Valkenswaard) Tel. 04908-456. Geopend van 11-18 uur, ook op zondag.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1978 | | pagina 35