Restauratie en geluidsisolatie het samengaan van oud en nieuw TE KOOP GEMEENTE SCHIEDAM Burgemeester en wethouders van Schiedam zoeken gegadigden voor de koop van het pand Oude Kerkhof 5. Dit uit 1756 stammende pand is uitgevoerd in lijstgevels met een zadeldak en heeft rondom de deurpartij een ornamentering. Het was voorheen als Latijnse School en laatstelijk als gemeentearchief in ge bruik. Het totaal vloeroppervlak bedraagt circa 440 m2, waarvan 170 m2 voor de parterre, 150 m2 voor de étage en 120 m2 voor de zolderverdieping, welke een minimum sta-hoogte heeft van circa 2 m. Het betreffende perceel grond - kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie B nummer 2660 - met een grootte van 221 centiare zal in erfpacht uitgegeven worden. Bestemming: Op grond van het bestemmingsplan "Binnenstad" is het onderhavige pand aan gewezen voor woondoeleinden met mogelijkheden voor een praktijkruimte. Het pand komt voor op de lijst van beschermde monumenten, zodat de bepa lingen van de Monumentenwet van overeenkomstige toepassingen zijn. Bij de beoordeling van de binnengekomen reacties zal tevens rekening gehou den worden met het bestaande karakter van de omgeving van het Oude Kerkhof. Bezichtiging en informaties: Voor bezichtiging en voor het verkrijgen van nadere informatie kunnen geïnte resseerden zich telefonisch wenden tot de secretarie-afdeling Openbare Werken, telefoon 260500 toestel 187. Na afronding van de selectieprocedure zal een ver- koopvoorstel aan de gemeenteraad voorgelegd worden. Schriftelijke reacties met een gedetailleerde gebruiksopgave worden voor 1 okt. 1976 verwacht bij burgemeester en wethouders van Schiedam, Emmastraat 1 te Schiedam. MlTn u u u u u Heybroek Cos Handel Maatschappij NV Leidsegracht 38-40 Amsterdam tel.020-246973 ^vloerbedekking Baryfol houten vloer ^steunbalken Om de luister van het oude te behouden is vaak de kennis van het nieuwe nodig. Als in restauratiepanden de steunbalken in het zicht blijven, dan gaat dat vaak ten koste van de geluidsisolatie. Tenzij Baryfol geluidsisolerende kunststofmatten worden toegepast. De Amsterdamse Mij. tot Stadsherstel NV doet dat al jaren. De verwerking is uiterst eenvoudig. Meer inlichtingen en monsters worden u graag vrij blijvend verstrekt.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1976 | | pagina 31