Heemschut Restauratie Hulpfonds 146 Persoonlijk woord van de voorzitter De actie Woudrichem voor het Heemschut Restauratie Hulpfonds, kortgeleden door mij ingezet met een persoonlijke brief aan de leden van de Bond Heemschut, heeft een verheu gend groot succes opgeleverd. Dage lijks kwamen grote pakken girostor tingsbewijzen bij het Korenmeters huis binnen. Het voorlopige resultaat van de actie is ruim f28.000. Dit bedrag zal stellig nog groter worden, want de stortingen blijven binnen komen. Het bestuur van Heemschut is uiteraard bijzonder dankbaar voor het feit, dat zovelen (duizenden, d.i. het merendeel van de leden! zo spontaan hebben gereageerd. Het bestuur meent, dat uit deze reactie duidelijk begrip en medewerking van de leden blijken voor het werk van Heemschut. Het resultaat van de actie beschouwt het bestuur als een belang rijke aanwijzing, dat de Heemschut gedachte sterk onder onze leden leeft. Dat kan alleen maar stimu lerend werken. Heel hartelijk dank. Dr. R. Hoegen voorzitter Onder de duizenden inzenders van een bijdrage voor de actie Woudrichem van het Heemschut Restauratie Hulpfonds zijn de volgende personen door notaris mr. P. M. van der Laan aangewezen voor het ontvangen van de Woudrichem-map. In het eerste nummer van de jaargang 1974 zullen de overige leden, die na het uitkomen van het december-nummer 1973 alsnog voor een Woudrichem-map (bij bestelling nominale verkoopprijs f 200,—) in aanmerking komen, worden bekendgemaakt. WINNAARS WOUDRICHEM-MAPPEN Aannemersbedrijf H. Poortman, Zuidwolde (Dr.); G. W. van Aardenne, Dordrecht; M. H. van Amersfoort, Vught; jhr. mr. dr. L. H. K. C. van Asch van Wijck, Rhenen Umr. R. W. Asser, Amstelveen; mevr. J. J. Beerekamp- Becht, Oosterbeek (Gld.)mr. M. C. Bergsma, Wierden; H. E. J. A. de Bie PR., Oosteind; prof. dr. C. J. Bleeker, Amsterdam; mr. E. Bloembergen, Bilt- hoven; H. C. P. Bloembergen, Gorin- chem; mevr. E. Ch. Boll-Krause, Rotter dam; ir. M. Bolten b.i., Voorburg; mevr. C. J. W. Boomsma-Eisses, Velp (Gld.); L. Breure, Vught; mej. J. C. de Bruyn Kops, Naarden. dr. W. J. C. Buitendijk, Doorn; A. Buys, Voorburg; mr. H. J. F. ten Cate, Hengelo (O.); G. J. Cole, Utrecht; prof. dr. M. C. Colenbrander, Leiden; prof. ir. J. L. A. Cuperus, Huis ter Heide; Deenik-Geel Bergsma, Amsterdam; mevr. M. Diepenbroek-Nomes, Rotter dam; W. J. Doude van Troostwijk, Arnhem; mej. J. E. Dolleman, Vorden; Drukkerij van Exter, Zwanenburg; V. van Dijk, Oegstgeest; V. A. M. van Dijk, Halsteren; J. Dijst, Garderen; A. C. van Ee, Soest; L. A. van Eijde, Rotterdam; J. J. Eisma, Bergen (N.H.); mevr. mr. E. H. M. Eijkman-Feber, Gouda; mr. B. Ferman, Den Haag; Gemeentebestuur Op 31 oktober jl. heeft notaris mr. P. M. van der Laan in het Korenmetershuis degenen aangewezen, die in het bezit zul len worden gesteld van de Woudrichem- map. Van l.n.r.: dr. R. Hoegen, voorzit ter Bond Heemschut; notaris mr. P. M. v. d. Laan; mej. G. Beens, secretaresse en H. B. Bouwmeester, leden-administratie Delft, Delft; Gemeentebestuur Haarlem mermeer, Hoofddorp; Gemeentebestuur Voorschoten, Voorschoten; Gemeente Wonseradeel, Witmarsum; A. H. Geude- ker, Voorburg; mej. M. Gons, Amster dam; mej, C. B. J. van Goor, Soest; P. H. Goossens, Leersum; mej. E. van der Goot, Heemstede; mevr. Th. G. J. de Haan-Weddepohl, Rotterdam; mr. G. A. van Haeften, Den Haag; H. H. Hagens, Almelo; dr. J. F. Hampe, Amsterdam; mej. mr. J. F. van Hasselt, Bentveld; C. J. E. J. Hattink, Rotterdam; mevr. I. de Heer-Feder, Amsterdam; J. de Heer Kloots, Delft; mevr. M. A. Hengeveld-v. d. Woude, Zelhem; mevr. M. J. Hers- berger-Schmeink, Vught; J. J. van den Heuvel, Amsterdam; S. Hörchner, Kampen; C. Huisken, Hilversum; mevr. mr. C. Hummel, Leiden; G. F. Jansen, Amstelveen; A. J. de Jong, Dordrecht; mr. C. M. J. de Jongh, Heemstede; mr. M. E. Jonker, Aerdenhout; mej. zr. W. M. A. Q. Kouwer, Terneuzen; mej. prof. dr. H. Kohlbrugge, Utrecht; ir. A. Klein, Utrecht; dr. F. C. A. Kuipers, Den Haag; J. M. G. van Lanschot, Den Bosch; C. G. van Lierde, Purmerend; P. Loewer, Amstelveen; mr. A. Maclaine Pont, Bussum; ir. J. H. Makkink, Pijnacker; mej. D. E. A. de Man, Amsterdam; K. Mol, Koog a/d Zaan; mevr. M. R. H. A. C. Muller Massis, Den Haag; mevr. A. v. d. Noorda-v. d. Meer, Den Haag; ds. J. O. Norel, Arnhem; J. W. Oosterhoff, Veere; ir. F. Ottevangers, Haarlem; mr. P. L. H. Peutz, Den Haag; ir. F. J. Philips, Eind hoven; J. L. Pierson Azn., Leersum; mevr. A. van der Plaats-Verhoef, Maas tricht; mevr. J. W. Poulus-Baum, Over- veen; Protestants Christelijke Bond van Onderwijzend Personeel, Den Haag; ir. H. L. Rogge, Enschede; R. Roggeman, Koolkerke (België); R. Rook, Doorn; mej. C. Rooker, Utrecht; C. de Ruiter, Gorinchem; dr. D. Ruiter, Oegstgeest; jhr. mr. G. C. D. Rutgers van Rosenburg, Middelburg; mevr. E. J. Scholten-Zeelt, Amsterdam; J. N. Servaas, Maarssen; drs. D. Slettenhaar, Lochem; J. J. Smit, Duiven; Alb. Spaargaren, Andijk; J. H. Steenkist, Maassluis; Stichting Opbouw Drenthe, Assen; mr. C. J. F. Thieme, Den Haag; mr. A. Veenhoven, Middel burg; mevr. A. Verhoef, Amerongen; mr. J. Vermaas, Wassenaar; G. T. Vermeer, Amsterdam; mej. I. Westerhof, Amster dam; K. L. Winkler, Heusden; mej. A. H. Wünker, Egmond aan Zee; ing. G. Wychers, Oldeberkoop; M. Zwiers, Meppel.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1973 | | pagina 36